Filtry

Hotel Merlot

Hotel Okamžitá rezervace
Žatecká 186, 44001 Louny Ukázat na mapě

Hotel Merlot je situován v samém srdci historického města Louny za gotickou Žateckou bránou. Merlot je tradiční rodinný podnik. Klademe důraz na kvalitu služeb a naším nejdůležitějším cílem je naprostá spokojenost zákazníka. V našem hotelu se budete cítit příjemně a v klidném prostředí si můžete odpočinout, stejně tak užít soukromí.

K hotelu současně patří prvotřídní restaurace a vinotéka Merlot. V přízemí hotelové části je hostům k dispozici lobby bar, který slouží současně jako recepce a zároveň je zde hotelovým hostům podávána snídaně. Pod prostorem lobby baru se nachází vinný sklep, který má kapacitu 30 míst. Vinný sklep je nejvíce využíván pro degustace vín, soukromé a firemní večírky nebo pro setkání většího počtu návštěvníků.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Směnárna 0.3 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Bowling 1 km Golf 10 km Půjčovna kol 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 1 km Kino 0.5 km Letiště 55 km Přírodní koupání 5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Kavárna 0.2 km Lobby bar Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.3 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Bazén - venkovní 0.2 km Fitness 0.4 km Masáže 0.2 km Sauna 0.3 km Wellness/lázně 0.2 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, LCD televizorem se satelitem, připojení na internet, telefon.

Recenze

Pěkný hotel, ale hrozné chování zaměstnanců Poslední den naší návštěvy mě a mých přátel byli velmi nepříjemně překvapeni. Když jsme se vzbudili a šli na snídani, přišel k nám služebník a řekl nám, že jejich hosté nebyli spokojeni s naším chováním v noci, protože jsme byli ve čtyři ráno moc hlasitě, takže nemohli spát. Také nám řekla, že jejich hosté chtěli nějakou hotovost a hotel si nemohl dovolit, aby jim to neposkytl, protože nechtěli dostat špatný rating na rezervaci. com a hotel chtěl, abychom jim dali peníze. Nebylo by to problém, kdyby to byla pravda. Přijela jsme do hotelu v 13 hodinách klidně a okamžitě jsme usnuli. Takže pokud byl někdo jiný hlasitý nebo jiní hosté to zvládli dobře, ale to není můj problém! Zaměstnanci mohli v noci vyřídit věci a neměli. Takže pokud jste mladí prostě nechodíte tam, budou si
daniel k 04.2018

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace Merlot nabízí ideální místo pro setkání s přáteli, nebo romantickou schůzku v příjemné atmosféře.

Restaurace zahrnuje třicet míst, které jsou k dispozici pro různá rodinná či pracovní setkání. Stala se hojně navštěvovaným a vyhledávaným místem pro svoji vyhlášenou moderní gastronomii. Převládají zde moderně upravené pokrmy z čerstvých a kvalitních surovin. Tyto lahůdky pro Vás připravil náš šéfkuchař s největší pílí a láskou k gastronomii. K pití si zde můžete vybrat tradiční českámoravská či mezinárodní vína z naší stylově zařízené vinotéky a vinného sklepa.

Jsme proto přesvědčeni, že se zde budete cítit příjemně a uvolněně. Věříme, že budete odcházet s pocitem příjemně strávených chvil a se zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Dokonalé chuťové variace řadí restauraci Merlot mezi nejvyhledávanější restauranty nejen v Lounech, ale i v širokém okolí.