Filtry

Hotel Pod Zámkem

Hotel Na poptávku
Radnická 47/6, 59401 Velké Meziříčí Ukázat na mapě
?
Hotel Pod Zámkem leží v blízkosti dálničních sjezdů z D1 a to 142km a 146km. Celková kapacita hotelu je 36 lůžek, na pokojích je mimibar, telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem a Wi - Fi signálem zdarma. Hotelové služby zahrnují objednávání a přepojování hovorů, buzení telefonem, room service, úschovu cenností, praní želhení a další služby.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Klimatizace Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi TV místnost Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 0.5 km Billiard 0.03 km Bowling 0.05 km Lyžařský vlek 1 km Squash/ricochet 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Úschovna jízdních kol Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.1 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.1 km Lov Noční klub 0.1 km Rybolov Bar 0.02 km Cukrárna 0.2 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Vinárna 0.02 km Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 0.5 km Fitness 0.2 km Masáže 0.03 km Sauna 0.5 km Solárium 0.1 km

Pokoje

10 dvoulůžkových, 2 apartmá, 4 třílůžkové. Historická budova napomáhá k variabilitě pokojů, každý je jinak velký a barevně rozmanitý.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Pro naše hosty máme připraveny speciální pobytové balíčky.

Stravování

V naší restauraci můžete příjemně začít svůj den V ceně ubytování je zahrnuta bohatá bufetová snídaně. Vychutnat si můžete nerušené soukromí v našem salonku, stylová restaurace pro 50 osob nabízí příjemné posezení nejen pro hotelové hosty. V nabídce jídelního lístku najdete tradiční svíčkovu se špekovým knedlíkem, konfitované kachní stehýnko se zelím i minutková jídla. Můžeme pro Vás zajistit menší rodinná setkání, svatby, promoce atd.