Filtry

Motel Vojkovice

Motel Na poptávku
Hlavní 51, 66701 Vojkovice Ukázat na mapě

Motel Vojkovice se nachází 10 minut jízdy autem jižně od města Brna. V motelu Vojkovice můžete využít ubytování ve 2,3,4, lůžkových nekuřáckých pokojích s vlastním soc. zařízením, celková kapacita motelu je 30 lůžek. Motel je ideální volbou pro služební cesty a návštěvníky Grand Prix a BVV.


Okolí

Židlochovický zámek, rozhledna, Ledncký areál, palava Mušovská jezera, Venkovní i kryté bazény

Rajhradský klášter,Slavkov -Mohyla Míru,Brno -Špilberk .


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.02 km Terasa TV Zahrada Zdravotní středisko 2 km Billiard 2 km Bowling 0.1 km Minigolf 0.5 km Půjčovna kol 1.5 km Squash/ricochet 2 km Střelnice 2 km Tělocvična/sportovní hala 3 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 15 km Jízda na koni Kasíno 4 km Kino 5 km Park 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 5 km Cukrárna 2 km Kavárna 2 km Pivnice 3 km Pizzerie 2 km Restaurace 0.1 km Vinný sklípek 3 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 5 km Jóga 15 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Koupele 15 km Masáže 2 km Perličková vana 3 km Sauna 3 km Solárium 3 km Wellness/lázně 15 km

Pokoje

Pokoje jsou kompletně vybavené sociálnín zařízením s WC,možné připojení Wifi,uzavřené nadvoří pro parkování automobilů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V blízkosti jsou na výběr dvě restaurace (50 a 200m), hospůdka na hřišti  300m. Snídaně nepodáváme,k dispozici společná kuchyňka.

Jak se k nám dostat?

Autobusová doprava a vlakové spojení