Filtry

Kemp Rumcajs

Rekreační zařízení Na poptávku
M.Koněva 331, 50601 Jičín Ukázat na mapě

KEMP RUMCAJS se nachází na okraji města Jičína a nabízí ubytování v chatkách a restauraci. Kemp je vybaven chatami s vlastním sociálním zařízením, chatami s umyvadlem a také samostatné chaty pro méně náročné kempaře. V areálu kempu je připraveno kompletní sociální zařízení s umývárnami a veškerým sociálním vybavením. Dbáme na pořádek, a proto v kempu máme tříděné odpady a uklízíme minimálně jednou denně anebo dle potřeby. Okolí je celkově upravené, tráva v okolí chatek posekaná, upravené keře a stromky jsou samozřejmostí. Chaty postupně prochází rekonstrukcí. Opravené sociální zázemí pro celý areál.

Nesmíme zapomenout na naše nejmenší a to děti. Pro ně máme: pískoviště, trampolínu, houpačku a možnost míčových her na hřišti. 

 


Okolí

KEMP RUMCAJS se nachází na okraji města Jičína. Z tohoto místo je ideální výchozí bod pro cestování do okolí. Z města lze jít pěšky, na kole, autobusem nebo autem na krátké nebo delší trasy do okolí, kde naleznete samá zajímavá místa, třeba nejblíže Prachovské skály a pod skalami jsou Jinolické rybníky. V Jičíně Valdickou bránu, směrem na Valdice je Libosad s poustevníkem, do kterého přijedete Libosadem – Stromořadí lip, které nechal vysázet Albrecht z Valdštejna. Nesmíme zapomenout ani na Jičínský zámek s parkem.


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Směnárna 1.6 km Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 1.7 km Beachvolejbalový kurt 2.2 km Bowling 1.6 km Golf 8.9 km Horolezectví 13.1 km Lyžařský vlek 19.7 km Minigolf 15.7 km Půjčovna kol 6.2 km Tělocvična/sportovní hala 2.2 km Tenisový kurt - venkovní 2.2 km Aquapark 1.3 km Autobusová zastávka 0.57 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 2.5 km Divadlo 1.9 km Houbaření Kino 1.7 km Letiště 4.6 km Noční klub 2.9 km Přírodní koupání 1.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.7 km Bar 1.2 km Cukrárna 1.3 km Kavárna 1.2 km Pivnice 1.3 km Pizzerie 1.2 km Restaurace Vinárna 1.4 km Bazén - vnitřní 2.2 km Fitness 0.95 km Kadeřnictví/salón krásy 0.75 km Masáže 1.5 km Solárium 1.9 km Wellness/lázně 1.3 km

Pokoje

K základním vybavením chatek patří postele, skříň, stůl, židle, elektrika, prošívané deky, polštáře (Chata Karina má WC + umývárna). Dále je možnost zapůjčení – chladničky a rychlovarné konvice (omezené množství – prosíme u rezervace uvést).

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

K ubytování patří samostatná restaurace s nabídkou denního menu po celý den. Ubytování nabízí velkou kapacitu osob, a proto je zde možnost uspořádání firemních večírků, rodinných oslav, svatební hostiny, maturitního večírku, tanečních večerů apod. V letním období možnost grilování a rožnění selat na venkovní předzahrádce.

V kempu je společná kuchyňka (el. vařiče, chladničky, rychlovarná konvice) – doporučujeme vlastní nádobí.

Extra

V umývárnách pro dámy, pány a na toaletách se provádí denní úklid s doplněním hygienických potřeb. Čistotu dodržujeme a prosíme, čistotu, také dodržujte. Děkujeme.

Jak se k nám dostat?

Prostor v kempu je pečlivě rozdělen na parkování aut, motorek, karavanů a autobusů.

Autobusová zastávka se nachází 570 m od ubytování, vlakové nádraží 2700 m.