Filtry

Motel Tošanovice

Motel Na poptávku
Dolní Tošanovice č.p. 90, 73953 Dolní Tošanovice Ukázat na mapě

Motel Tošanovice nabízí ubytování ve 14 dvoulůžkových a 4 třílůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV + SAT a telefonem.

Pokud hledáte penzion jistě vás uspokojí naše smluvní nabídka pro dlouhodobé ubytování. Jsme schopni nahradit i ubytovnu pro vaše zaměstnance, kteří jsou nuceni se pracovně zdržovat ve městech Třinec, Český Těšín, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek a jejich okolí. U motelu je dvojgaráž, která se dá využít i pro uskladnění materiálu a nářadí.

V našem podniku jsme schopni udělat rodinné oslavy a firemní akce se slavnostním obědovým menu a odpoledním rautem s možností ubytování a hudební produkcí. 

V budově je zdarma WIFI připojení.

Nově budovaná továrna v Nošovicích je od Motelu Tošanovice vzdálena 5 km.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Informační služba Recepce Dětské hřiště Restaurace Zahrádka 0 km Kadeřnictví/salón krásy Konferenční/společenská místnost Směnárna Terasa TV Vícejazyčný personál Bowling 7.8 km Lyžařský vlek 4.4 km Půjčovna kol 15.9 km Šipky Tenisový kurt - venkovní 9.2 km Aquapark 19.6 km Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 5.8 km Letiště 27.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.5 km Bar 6.4 km Cukrárna 7 km Kavárna 7 km Pizzerie 7.3 km Bazén - venkovní 11.2 km Bazén - vnitřní 15.5 km Masáže 8.5 km Sauna 8.5 km

Pokoje

Dvojlůžkový pokoj:

14 pokojů - elektrická zásuvka, umývadlo, WC, lednička, sprcha, TV se satelitním příjmem, zdarma WIFI připojení, centrální vytápění.

Trojlůžkový pokoj:

4 pokoje - možná přistýlka, elektrická zásuvka, umývadlo, WC, lednička, sprcha, TV se satelitním příjmem, zdarma WIFI připojení, centrální vytápění.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Naše restaurace poskytuje snídaně od 7:30 do 10:00, obědy a večeře od 10:00 do 21:00. Kuchyň je zaměřena na levná a chutná hotová jídla denní nabídka z více než deseti hotových jídel, ale umíme i minutkové speciality. Pro vegetariány vedeme i bezmasá jídla. Po telefonické domluvě jsme schopni obsloužit a připravit oběd pro celý zájezd 40 až 60 osob do jedné hodiny od příjezdu.

Extra

Pro ubytované déle než 5 dní nebo pro více jak 5 osob smluvní ceny od 250 Kč/osobu/noc

V případě dlouhodobého ubytovaní (např. zaměstnaců) individuální dohoda a ceny.

Garážové stání cena dle dohody (možnost i uskladnění materiálu a nářadí)

Sprcha pro neubytované 30 Kč

Při platbě možno použít platební karty VISA, EUROCARD-MASTERCARD

V objektu je v provozu směnárna nonstop

Jak se k nám dostat?

Motel Tošanovice se nachází na silnici R 48 z Frýdku Místku do Českého Těšína, 12 km hranice s Polskem. Při jízdě po rychlostní komunikaci E 462 je nutno použít sjezd směr Horní Tošanovice. Motel je vzdálen od výjezdu 1,5 km a je označen informativními tabulemi. Vzdálenost od budoucí továrny Hyundai v Nošovicích je 5 km. Parkoviště u motelu pro autobusy a TIR.