Filtry

garni Hotel ASAS

Hotel Okamžitá rezervace
Hraniční 2, 43502 Most Ukázat na mapě
3,0

garni Hotel můžete využít i k různým jednáním, školením, obchodním schůzkám v salonku, který má kapacitu 20–30 osob. Ke svatebním hostinám lze využít prostory restaurace až pro 75 osob. Která je však pro denní provoz uzavřena. V teplých jarních i letních dnech se nabízí posezení na terase pod zahradními slunečníky s možností občerstvení , které nabízí hotelový lobby bar a recepce. Od 1.12.2010 jsou nově otevřeny školící prostory v areálu společnosti ASAS s kapacitou až 70 míst s možností různě rozestavěných stolů, v prostorném sálu je k dispozice coffebreaková místnost pro případné občerstvení studeným i teplým rautem. Místnost je plně vybavena projekčním plátnem, připojením k internetu, bezdrátovým ozvučením , možné připojení vlastních notebooků k jednotlivým místům a klimatizace. Pro školící se hosty je možné sjednat v garni hotelu nejen ubytování , ale i plnou stravu ( snídaně, oběd, večerě).Nabídku připravujeme vždy individuálně dle požadavků klienta. Parkování pro hosty školícího centra je možné v oploceném areálu garni Hotelu ASAS***. Pro skupiny hostů lze připravit i zábavný program - projekční tenis,golf,lyžování, šermování aj. , bouwling, taneční večer Nově nabízené cateringové služby Vám pomohou uspořádat jakoukoliv společenskou událost bez starostí a námahy Dále Vám nabízíme nové posezení v pergole s velkým zahradním Kopie grilem s možností přípravy selat a grilovaných mas s obsluhou i bez. Celý areál je oplocen, takže o své ratolesti nemusíte mít strach.


Okolí

V blízkosti hotelu je krásný sportovní areál vodní nádrže Matylda, který nabízí celou řadu sportovních aktivit např. in-line  dráhu, běžecké a cyklo stezky , koupání, wakeboarding, vodní skůtry, rybaření, venkovní posilovna, tenisové kurty, dětská hřiště aj. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 4 km Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Směnárna 5 km Taxi TV Vícejazyčný personál Billiard 3 km Bowling 4 km Golf 6 km Horolezectví 5 km Lyžařský vlek 10 km Minigolf 5 km Šipky Squash/ricochet 3 km Střelnice 3 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 4.7 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 4 km Divadlo 4 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 5 km Kino 3 km Letiště 90 km Noční klub 4 km Rybolov Tramvajová zastávka 0.05 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Kavárna Lobby bar Pivnice 4 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 5 km Fitness 3 km Masáže 2 km Sauna 3 km Solárium 2 km Catering - varianta A Catering - varianta B Venkovní gril Park

Pokoje

Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojí s vlastní sociální zařízením nebo pro méně náročné hosty levnější variantu pokojů bez vlastního sociálního zařízení, které je ovšem hned naproti pokojům. Společné sociální zařízení je sdíleno jen třemi pokoji s kapacitou 9 osob. Tyto pokoje jsou vhodné především pro ubytování firemních pracovníků na delší dobu. Všechny pokoje jsou stylově a útulně vybaveny a poskytnou vám veškerý potřebný comfort pro váš pobyt.  

CENY UBYTOVÁNÍ JSOU uvedeny bez snídaní.  Snídani lze v hotelu dokoupit. 

Recenze

Špatný hotel, drahý Špatný hotel; je to spíše hostel a za stejnou cenu získáte mnohem kvalitnější hotel v centru města. Místnost byla 4 lůžková ložnice s připojenou koupelnou. Snídaně byla opravdu špatná a je třeba ji zlepšit. Centrum města je vzdálené 5 km a v blízkosti není žádná veřejná doprava.
Piergiorgio P 04.2018

Dobrá hodnota peněz Slušná postel, velké a pěkné pokoje, sprcha ok. Také máte možnost používat podlahu koupelny a sprchy (které jsou dobré) Není dobré snídani a příliš chudá angličtina z recepce. Poloha je ideální pro centrum města nebo autodrom.
nstefano94 09.2017

Dostupnost a rezervace

Události

Pro sportovní kluby nabízíme výhodnější ceny ubytování s možností polopenzi i plné penze. Více informací získáte u managera hotelu. 

Stravování

 

Extra

Od 1.12.2010 jsou nově otevřeny školící prostory v areálu společnosti ASAS s kapacitou až 70 míst s možností různě rozestavěných stolů, v prostorném sálu je k dispozice coffebreaková místnost pro případné občerstvení studeným i teplým rautem. Místnost je plně vybavena projekčním plátnem, připojením k internetu, bezdrátovým ozvučením , možné připojení vlastních notebooků k jednotlivým místům a klimatizace. Pro školící se hosty je možné sjednat v garni hotelu nejen ubytování , ale i plnou stravu ( snídaně, oběd, večerě).Nabídku připravujeme vždy individuálně dle požadavků klienta. 

Jak se k nám dostat?

50 metrů od Hotelu je tramvajová trať  a autobusové zastávky