Filtry

Hotel Riviera

Hotel Okamžitá rezervace
Riviera čp.595, 67906 Jedovnice Ukázat na mapě
?
Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Jedovnice jsou nejznámější oblastí rekreace a vodních sportů v Moravském krasu. Je základnou pro cesty za poznáním Moravského krasu, historických a kulturních památek okresu Blansko,města Brna, Slavkova a jejich okolí. Hotel Riviera je postaven na levém břehu rybníka Olšovce, obklopen lesy. Prostředí působí jako oáza klidu a pohody. Jeho poloha umožňuje širokou paletu vodních sportů a rekreace na březích našeho největšího rybníka Olšovce ( 42 ha ). Pro hosty, hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový,přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, navazujících na jižní část rekreační oblasti.Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizačními vlivy, což umožnuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření.

Ceny uvedené v sekci ceník jsou uvedeny za osobu (dospělá osoba / dítě )/ ubytování vč. polopenze. Hotel Riviera se nachází v samotném centru Moravského krasu v městysu Jedovnice na levém břehu rybníka "Olšovec".


Okolí

Moravský kras,koupání v rybníku "Olšovec",rybaření,vodní sporty,v okolí zámky Lysice,Rájec Jestřebí,Boskovice.Hrady Boskovice,Perštejn.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 1 km Aerobik 12.5 km Beachvolejbalový kurt 0.6 km Billiard 13 km Bowling 13 km Minigolf 0.8 km Půjčovna kol 1.5 km Šipky 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Tenisový kurt - vnitřní 13 km Úschovna jízdních kol Aquapark 12 km Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.8 km Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.8 km Letiště 30 km Přírodní koupání 0.05 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 12 km Vyhlídkové lety Bar 0.15 km Cukrárna 1 km Kavárna 3 km Pivnice 2 km Pizzerie 2 km Restaurace 0.15 km Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 0.1 km Bazén - vnitřní 0.1 km Fitness 0.8 km Jóga 2.5 km Kadeřnictví/salón krásy 1 km Masáže 1.5 km Perličková vana 0.5 km Sauna 1 km Solárium 0.5 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Kapacita 20 pokojů dvoulůžkových s možností pevné přistýlky.Na každém pokoji umyvadlo s teplou a studenou vodou,WC a s balkonem s překrásným výhledem na rybník "Olšovec".Na některých pokojích nově televize s kabelovým příjmem.Možnost WIFI.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

7 = 5

Stravování

Snídaně podávána formou teplého a studeného bufetu.Večeře jednotná/polévka,hlavní chod,dezert/.

Extra

Pobyty pro školy v přírodě,školní výlety,pobyty pro seniory,svatby,oslavy,rauty,konference až pro 200 osob s rautem,diskotékou.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 12000 m Letiště: 25000 m