Filtry

Hotel Rohanov

Hotel Okamžitá rezervace
Lhota nad Rohanovem 55, Vacov, 38473 Vacov Ukázat na mapě
?

Areál hotelu se najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.) v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyž. vleků) stranou od většího turistického ruchu v oblasti, která je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

V rekreačním areálu Hotelu Rohanov si můžete vybrat ubytování v 2 - 4 lůžkových pokojích, nebo vybavených chatkách pro 5 osob. K dispozici je též rodinné apartmány pro 5 - 9 osob.

Hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní soustředění, školení, vzdělávací a jiné kurzy, nebo jako základnu pro školní i rodinné výlety po Šumavě a jejím okolí. Velký areál hotelu je plný zeleně, ve kterém můžete relaxovat a nabírat nové síly. Multifunkční hřiště umožní aktivní sportovní vyžití.


Okolí

Malebné okolí hotelu a celého šumavského podhůří. V blízkosti velké množství lesů, turistických a běžeckých tras. Dostupnost lyžařských vleků (2 - 15 km).


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Recepce TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna sportovního vybavení Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Dětské hřiště Houbaření Pizzerie Restaurace Snídaně Zahrádka Dětský koutek Terasa Cyklotrasy v okolí Přírodní koupání 2 km Turistické trasy v okolí Masáže

Pokoje

2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením - WC,umyvadlo, sprchový kout.

1 - 3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením na chodbě.

Rodinné apartmány pro 5 - 9 osob.

10 bungalovů s 5 lůžky - WC, sprcha, elektrické topení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Události

Možnost konat společenské, kulturní a jiné akce (školení, školy v přírodě, svatby, grilování, zabijačky, pečení selátka a ryb,....)

Stravování

Provozní doba resraurace je 8,00 - 20,00. Zaměřeno na českou kuchyni, regionální a čerstvé potraviny.

Možnost grilování a otevřeného ohniště.

Extra

Možnost pronájmu nového multifunkčního hřiště (tenis, malá kopaná, odbíjená,....)

WIFI a parkování zdarma.

Jak se k nám dostat?

Dopravní dostupnost - autobus, automobil.