Filtry

Hotel & Kemp Formanka

Rekreační zařízení Na poptávku
Šafaříkova 448/21, 69301 Hustopeče Ukázat na mapě

Hotelu Formanka s 26-ti pokoji a kapacitou až 80 osob. Součástí areálu je restaurace a dětské hřiště. Nedaleko se nachází městské koupaliště s tobogány, sportovní hala, tenisové kurty a sauna.

Město Hustopeče leží v samém srdci jižní Moravy a patří ke klimaticky nejteplejším v České republice, což prospívá pěstování kvalitního vína. Představují tak vynikající výchozí bod pro milovníky vína i cykloturisty. Vinných sklípků i cyklotras je ve městě a jeho okolí bezpočet.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Směnárna TV TV místnost Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 0.4 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.8 km Dětské hřiště Jízda na koni Rybolov Bar Restaurace Vinný sklípek 0.5 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.3 km Bazén - vnitřní 0.4 km Fitness 0.4 km Sauna 0.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.