Filtry

Penzion U Jezu

Pension Na poptávku
Palackého 165, 34201 Sušice Ukázat na mapě

Penzion U Jezu nabízí ubytování s celoročním provozem o celkové kapacitě 6 + 2 lůžka je cca 200 m od centra města Sušice a cca 50m od zlatonosné řeky Otavy.

K dispozici jsou tři samostatné dvojlůžkové pokoje z toho dva s možností přistýlky a jeden dvojlůžkový pokoj vybavený dřevěnými palandami. Součástí je společenská místnost s kuchyňskou linkou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, krbem, televizí + satelitem.

V koupelně sprcha s masážním panelem. K dispozici internetové připojení, telefon. Samostatný vchod do celé ubytovací kapacity. Možnost chráněného parkování v pronajmutelné garáži, uskladnění jizdních kol a lyží.Po dohodě je možné grilování (1x za pobyt) na chráněné zahradě.


Okolí

Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika a hipoturistika. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Variant výletů na Šumavu je opravdu mnoho a jistě se stanou nezapomenutelným zážitkem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.3 km Směnárna 0.5 km Taxi TV Zahrada Horolezectví 30 km Půjčovna sportovního vybavení 0.6 km Tělocvična/sportovní hala 0.6 km Tenisový kurt - venkovní 0.6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.6 km Houbaření Kino 0.5 km Noční klub 0.6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Cukrárna 0.2 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.46 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.2 km Bazén - vnitřní 0.6 km Fitness 0.6 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Perličková vana 0.6 km Sauna 0.6 km

Pokoje

Pokoje jsou vybavené prakticky a v každém pokoji je dostupné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě. Všechny pokoje mají společné sociální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Ceny zahrnují služby, poplatky MÚ, lůžkoviny, ručníky, základní hyg. vybavení, dřevo do krbu, el. gril, úklid.