Filtry

Penzion Oáza

Pension Na poptávku
Hřensko 107, 40717 Hřensko Ukázat na mapě
?

Nabízí ubytování celkem ve 3 pokojích. V 2. poschodí se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem,TV,SAT. V 1.poschodí je 1  jednolůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem na patře. Na pokoji je TV a SAT.

Ubytovací zařízení požaduje zálohovou platbu ve výši 50% - záloha je nevratná. Zálohu je nutné uhradit do 5 dnů od potvrzení rezervace na účet 0920388319/0800. V případě, že záloha nebude uhrazena, bude rezervace stornována


Okolí

Pohraniční obec Hřensko je položena na severním toku řeky Labe, při státní hranici s Německem. Oblast je propletena množstvím značených turistických tras a je nejznámější svým největším skalním mostem v Evropě - Pravčickou bránou. Okolí nabízí krásný pohled na půvabnou lidovou architekturu a úžasný zážitek z romantické projížďky Tichou soutěskou. Fitness, solárium a masáže v Děčíně (11km). Koupání - Aquapark Děčín, Staré Město (12km) nabízí tobogány (jeden kamikatze), 2 výřivky, bazén s protiproudem, mokrý bar.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace Zahrádka 0.1 km Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Park Rybolov

Pokoje

Pension nabízí ubytování celkem ve 3 pokojích. V 2. poschodí se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem,TV,SAT. V 1.poschodí je 1  jednolůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem na patře. Na pokoji je TV a SAT.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí penzionu je restaurace s celodenní nabídkou jídel a v létě s příjemným posezením a občerstvením na terase.

Jak se k nám dostat?

Příjezd vlakem do Děčína (11km), dále autobusem do Hřenska, stanice "K soutěskám". Autem po silnici č.261 severně od Děčína podél Labe až do Hřenska.