Filtry

Penzion Na Bystřici

Pension Na poptávku
Jiráskova 319, 50771 Miletín Ukázat na mapě

Penzion na Bystřici stojí na okraji malebného městečka Miletín, v rodném městě Karla Jaromíra Erbena. Pobyt v něm nabízí mnoho možností kulturního a sportovního vyžití a to jak v klidném prostředí areálu penzionu, tak i v bezprostředním či vzdálenějším okolí.

Po vašem příjezdu můžete zaparkovat na našem parkovišti, které je před penzionem a vy se tak budete moci bez starostí za příjemné ceny ubytovat v našich pokojích a vaše ratolesti třeba rozložit stan na zahradě. Po zabydlení a osvěžující sprše si můžete jen tak rozložit deku a odpočívat na zahradě s pěknou knihou v ruce, či vyrazit na prohlídku městečka, jehož centrum je vzdáleno sotva pět minut pěší chůze. Pro milovníky přírody a poezie se pak nabízí procházky okolními lesy, loukami a údolími, které byly inspirací Erbenovy tvorby.

Kromě těchto možností je umístění penzionu ideální pro výlety autem či na kole po širším okolí. Ať už se tak rozhodnete navštívit město kamenné krásy Hořice, hrad Pecka či Zoo ve Dvoře Králové, tak máte jistotu, že u nás se nudit nebudete!


Okolí

V okolí našeho penzionu se nachází spousta zajímavých míst, které určitě stojí za návštěvu:

přehrada Les Království - 10km
ZOO Dvůr Králové nad Labem - 11km
sochařský park Hořice - 6km
zámek Kuks
lázně Velichovky
pevnost Jaroměř
hrad Pecka

Nadále je možné trávit volný čas:

rybařením
saunou a lázeňskými procedurami v okolí
na běžeckých tratích
lyžařské vleky jsou v dosahu 10 km
cyklistickými výlety


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště TV Zahrada Restaurace Terasa Bowling 14.3 km Golf 11.4 km Lyžařský vlek 8.1 km Stolní tenis 0.89 km Tenisový kurt - venkovní 0.89 km Autobusová zastávka 0.56 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 12.3 km Letiště 164 km Přírodní koupání 10 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.5 km Bar 6.6 km Kavárna 7.4 km Pizzerie 11.8 km Bazén - vnitřní 6.8 km Fitness 7.3 km Masáže 12 km Zdravotní středisko 7 km Aerobik 7.3 km Beachvolejbalový kurt 6.8 km Squash/ricochet 6.8 km Dětské hřiště 1.7 km Park 7.3 km Cukrárna 0.5 km Pivnice 0.6 km Vinárna 7 km Jóga 7 km Kadeřnictví/salón krásy 6.5 km Sauna 6.8 km Solárium 6.8 km

Pokoje

Vybavení pokojů: WC, sprchový kout, televizor, satelit, možnost připojení k internetu přes WiFi.

Celková kapacita penzionu je 15 lůžek. 

1 x 4-lůžkový
1 x 3-lůžkový
4 x 2-lůžkový

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V penzionu se nachází restaurace s kapacitou 30 míst a je zde možné pořádat různá školení, případně firemní večírky.

V restauraci podáváme večeře, snídaně pouze pro ubytované hosty.

Otevírací doba:

Pondělí - Čtvrtek : 17.00 - 22.00

Pátek - Sobota :    17.00 - 24.00

Neděle: zavřeno

Jak se k nám dostat?

Informace o tom, kde se penzion nachází:

Penzion se nachází téměř v centru Miletína, na trase Dvůr Králové nad Labem - Hořice v Podkrkonoší. Při jízdě od Dvora Králové nad Labem, odbočíte první ulicí od počátku města do prava. Na pravé krajnici je poutač. Při jízdě od Hořic v Podkrkonoší, nebo Lázní Bělohradu, projedete náměstí směrem na Dvůr Králové nad Labem a třetí odbočkou vlevo se k nám dostanete.