Filtry

Pension U Potůčku

Pension Okamžitá rezervace
Hřbitovní 219, 46851 Smržovka Ukázat na mapě
?

Typicky horský Penzion U Potůčku umístěný v krásné, klidné krajině Jizerských hor, který se nachází v okrajové části podhorského městečka Smržovka.

Penzion je ideální pro rodinnou rekreaci, školení, školy v přírodě, svatby a různé druhy oslav. V případě potřeby zajistíme výlety a autobusovou dopravu již od počtu 6 osob. 

Hosté mohou využít prostornou oplocenou zahradu, velký venkovní gril, ohniště a posezení pro opékání buřtů, dětské hřiště, hřiště pro plážový volejbal.

K posezení a grilování také slouží zastřešený grilovací dům - Finská kota.

K uložení kol a lyží slouží uzamykatelná lyžárna a kolárna.

Hosté mohou své automobily parkovat přímo před objektem.


Okolí

Dominantou tohoto koutu je jeden z nejkrásnějších a nejlépe situovaných kostelů v tomto kraji, kostel sv. Archanděla Michaela z roku 1781. Okolí je charakteristické pro Jizerské hory vysoko položenými náhorními plošinami a skalními útvary vzniklými zvětráváním žuly. Přírodní a krajinné krásy okolí jsou vyhlášenými místy znalců flóry a fauny. Setkáme se zde s masožravými rostlinami, suchopýrem se svým bílým chmýřím, blatnicí bahenní a s botanickou vzácností - Upolínem evropským. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Postýlka Sekretářské služby Terasa TV Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 0 km Lyžařský vlek 0.9 km Půjčovna kol Šipky Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar Restaurace Zahrádka

Pokoje

Ubytování je v nově zrekonstruovaných pokojích v letech 2011 - 2013. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace v našem penzionu je otevřena pouze pro naše hosty a pro předem zamluvené akce. Nabízí vynikající domácí jídlo a to zejména z české kuchyně. Mezinárodní kuchyně je k dispozici na vyžádání. Restaurace je nekuřácká.

K penzionu přiléhá nově vybudovaná otevřená terasa s grilem a ohništěm, která nabízí možnost grilování selat, kuřat, steaků, nebo klobás. Restaurace je ideálním místem pro uspořádání různých akcí a oslav, jako jsou oslavy narozenin, rodinné, společenské, týmové akce, firemní akce, svatby atd.

Počet míst k sezení v restauraci je 40. Krb je možné využít jak venku na terase, tak i přímo ve vnitřních prostorách restaurace.