Filtry

Chata u Rychtáře

Chata Okamžitá rezervace
Bratříkov 24, 46821 Pěnčín Ukázat na mapě

Chata U Rychtáře se nachází v Bratříkově u Jablonce nad Nisou v Jizerských horách. V blízkém okolí jsou lyžarské areály Zásada, Plavy, Tanvaldský Špičák. Nabízíme pronájem celého pensionu. Ubytování uprostřed Jizerských hor. Prostor, pohodlí, soukromí.

Doprava, parkování: Přímo u penzionu je zastávka autubusu na pravidelné trase Jablonec nad Nisou – Železný Brod (resp. Semily). Je možno se k nám dopravit i bez auta. Parkování na vlastním parkovišti na nádvoří pro 15 vozů.

Plně funkční bar s možností točení sudového piva (na přání pro Vás sud(y) zajistíme). Plně vybacená prostorná kuchyně (lednice, mrazáky). Společenská místnost (jídelna). Vinárna v suterénu. Herna s pingpongovým stolem. Oplocená zahrada. Uzamykatelný prostor pro kola v suterénu.


Okolí

Sjezdovky v blízkém okolí (Plavy, Zásada, Tanvaldský Špičák a další). Vhodné pro výlety do přírody, cykloturistiku, běžkaření apod. Koupání možné v Jablonecké přehradě a koupaliště v Železném Brodě, Aquapark v Liberci. Zoo a botanická zahrada v Liberci (cca 20 min. autem)


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Konferenční/společenská místnost Zahrada Lyžařský vlek 3.5 km Stolní tenis Bar Restaurace 1 km Vinárna Kuchyň Golf 17.8 km Půjčovna kol 8.8 km Tenisový kurt - venkovní 6.4 km Úschovna jízdních kol Aquapark 26.9 km Autobusová zastávka Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 6.1 km Letiště 121.8 km Přírodní koupání 2.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 6.6 km Cukrárna 6 km Kavárna 6 km Pizzerie 8.5 km Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 13.3 km Fitness 6.2 km Masáže 5.5 km Sauna 2.2 km Solárium 6.2 km

Pokoje

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro až 36 osob v 11 ložnicích. Sociální zařízení: V přízemí chalupy jsou koupelny se sprchovými boxy, toalety pro muže a pro ženy. Umývárna a toalety pro muže a pro ženy jsou i v patře. Vytápění: Ústřední topení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Plně funkční bar s možností točení sudového piva (na přání pro Vás sud(y) zajistíme). Stravování vlastní, restaurace v okolních obcích.