Filtry

Pension U zastávky

Pension Na poptávku
Horní Rokytnice nad Jizerou 507, 51244 Rokytnice nad Jizerou Ukázat na mapě
?

Penzion U zastávky nabízí restauraci, bar, music club a ubytování v obci Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Penzion se nachází 2,2 km od skiareálu Rokytnice. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají sdílené sociální zařízení. Sdílené sociální zařízení je vybaveno sprchami. 

V penzionu se dále nachází music club KOREJ a úschovna lyží.

Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

 


Okolí

Pnezion se nachází v turisticky známe oblasti Rokytnice nad Jizerou. V obci se nachází hned několik skiareálů. Vyrazit lyžovat tedy můžete do skiareálů Rokytnice, Studenov nebo Modrá Hvězda. Jak skiareály, tak penzion jsou i v zimně dobře přístupné a v obci jezdí skibus.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Směnárna 7.7 km Terasa Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 4.8 km Bowling 0.35 km Golf 10.8 km Horolezectví 7.3 km Lyžařský vlek 1.1 km Minigolf 7.1 km Squash/ricochet 7 km Tělocvična/sportovní hala 0.24 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.08 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.23 km Diskotéka Divadlo 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.7 km Bar Cukrárna 0.11 km Kavárna 0.65 km Pizzerie 4.5 km Restaurace Speciální dietní menu/bezlepková dieta

Pokoje

Celková kapacita penzionu je 16 lůžek v 5 pokojích. Ubytovat se můžete v jednom dvoulůžkovém pokoji, dvou třílůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí penzionu je i restaurace a bar. Výborná kuchyně je zaměřena na českou klasiku, rybí speciality, zvěřinu a dobré pití s obsluhou.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka se nachází 80 m od penzionu, vlakové nádraží 3700 m.