Filtry

Pension Závodský

Pension Okamžitá rezervace
Českobratrská 57, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
Pension Závodský se nachází ve městě Český Krumlov. Bezpečné parkování před pensionem, lze využít i garáž.

Pension nabízí: Velké apartmá - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj vybavený TV + SAT, kuchyňka + chladnička, šatna a sociální zařízení. Možnost využití přistýlky. Celková kapacita 5 osob.

Propojené pokoje - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s TV + SAT s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 4 osoby.

Další dvoulůžkové pokoje jsou menší a mají standardní vybavení s TV + SAT, vlastní sociální zařízení. Možnost využití terasy v pensionu.


Okolí

Vedle zámku je zde řada muzeí, galerií v historických budovách, které násobí dojmy z tohoto ojedinělého města. Najdete zde mnoho restaurací, kaváren, čajoven, které uspokojí i nejnáročnější návštěvníky.

Okolí Českého Krumlova je bohaté na historické památky - ať již jde o Zámek Hluboká, Hrad Rožmberk, Klášter Vyšší Brod, ale i možnosti rekreace na nedaleké Lipenské přehradě, dále i turistika, cykloturistika, koupání, houbaření a další aktivity.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Expresní check-in Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Terasa TV Zdravotní středisko 2 km Aerobik 2.2 km Bowling 2 km Golf 7.7 km Půjčovna kol 1.1 km Půjčovna sportovního vybavení 1.1 km Squash/ricochet 2.2 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 1.8 km Tenisový kurt - vnitřní 1.8 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.8 km Divadlo 2 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.6 km Noční klub 0.6 km Park 2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.4 km Bar 0.4 km Cukrárna 0.5 km Internetová kavárna 1.2 km Kavárna 0.5 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 2 km Snídaně Bazén - vnitřní 0.65 km Fitness 2.2 km Jóga 2.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.5 km Sauna 0.65 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Rozpočet a pěkný soukromý zimmer Velmi pěkný soukromý byt spravovaný velice pěknou paní. Přestože nehovoří anglicky, pochopili jsme velmi snadno. Penzion je vlastně v soukromém domě na kopci Český Krumlov. Do centra města trvá 10 minut pěšky. Pokoje jsou čisté, ne příliš velké, s vlastní koupelnou. Zdarma wifi k dispozici. Bezplatné parkování je k dispozici bez problémů v okolí. Snídaně jsou štědré a doporučujeme, protože Český Krumlov není ve srovnání s Českou republikou levné město.
Piergiorgio P 10.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Snídaně.