Filtry

Pension Woodhouse

Pension Na poptávku
Horní 620, 51244 Rokytnice nad Jizerou Ukázat na mapě

Penzion Woodhouse nabízí cenově dostupné a komfortní ubytování v apartmánech pro 4, 7, 12, 16 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a WC.
Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyň a velkou obytnou halu nebo obytnou kuchyň s krbem.

V létě je k dispozici bazén a zahradní posezení s grilem a ohništěm.

Parkování je zajištěno u domu na vlastním pozemku, Wifi připojení k internetu zdarma.

V zimě majitel zajisťuje hostům i soukromou výuku lyžování.

V sousedství je možno využít solárium, saunu a masáže.

Pro děti v létě hřiště, louka, bazén, pískoviště. Firemní akce jsou možné, k dispozici je velká hala jako konferenční místnost.


Okolí

Rokytnice nad Jizerou je v zimě rušné středisko, v létě ospalé  krkonošské městečko ležící v údolí pod nejvyšší horou západních  Krkonoš - Kotlem (1435 m)

Nedaleko domu je východisko letních i zimních turistických a cyklistických cest po Krkonoších, sjezdové i  běžecké lyžařské tratě, lanovky a vleky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Zahrada Lyžařský vlek 1 km Půjčovna lyží Úschovna lyží Restaurace 0.25 km Zahrádka Bazén - venkovní Konferenční/společenská místnost Kuchyň Venkovní gril Bowling 1.6 km Minigolf 15.8 km Půjčovna kol 15.8 km Tenisový kurt - venkovní 5.4 km Aquapark 42.4 km Autobusová zastávka 0.49 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kino 22.6 km Letiště 116.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.5 km Bar 5.7 km Cukrárna 0.6 km Kavárna 0.6 km Pizzerie 5.6 km Bazén - vnitřní 16.2 km Fitness 22.3 km Masáže 0.15 km Sauna 0.15 km Solárium 0.15 km

Pokoje

Komfortní ubytování v apartmánech pro 4, 7, 12, 16 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a WC.

Apartmán v podkroví má vlastní vchod, 4 ložnice (2+4+4+4 lůžka) + malou ložnici + dětskou ložnici, 4 x koupelnu a WC, halu, kuchyň a malou kuchyňku,celkem max.16 lůžek.

Apartmán v přízemí má vlastní vchod, 2 ložnice (4+3 lůžka) obytnou  kuchyň s krbem.

Prázdninový dům Hájek se nachází v zahradě 150 metrů od Woodhouse. Má 4 ložnice (4+3+3+3 lůžka) 3 x koupelnu a WC, halu s krbem, kuchyň, celkem max.13 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Apartmány mají vlastní vybavené kuchyně, na přání podáme hostům snídani. V blízkém okolí se nachází několik obchodů a restaurací nabízejících stravování.

Jak se k nám dostat?

Celoročně dostupné autem.