Filtry

Apartmá ADAM

Apartmán Na poptávku
Horní Rokytnice 576, 51244 Rokytnice nad Jizerou Ukázat na mapě
?

Apartmá ADAM nabízí svým hostům příjemné ubytování v Krkonoších, Rokytnici nad Jizerou. Hosté se zde mohou ubytovat v prostorném apartmánu se dvěma ložnicemi s kapacitou až 9 osob. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 0.3 km Lyžařský vlek 1 km Půjčovna lyží 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.1 km Pivnice 0.6 km Restaurace 0.5 km Fitness 0.3 km Bazén pro děti Postýlka Taxi TV Tenisový kurt - vnitřní 0.2 km Aquapark 4 km Diskotéka 0.3 km Divadlo 1 km Přírodní koupání 3 km Pizzerie 1 km

Pokoje

Apartmán je vybaven kuchyní a vlastním sociálním zařízením v každé ložnici. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.