Filtry

Hotel Lesní dům

Hotel Na poptávku
Krkonošská 208, 54225 Janské Lázně Ukázat na mapě
?

Hotel Lesní dům disponuje 42 pevnými lůžky. V některých pokojích je možná přistýlka. Dále je celkem 9 lůžek na depandanci Jiřina (přes silnici proti hotelu).

Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti zdarma, v létě jsou k dispozici 2 garáže.

Hotel má vlastní saunu, whirpool a zajišťuje profesionální masérku. Pro naše hosty je v létě zdarma k dispozici venkovní vyhřívaný bazén.

Recepce hotelu může nabídnout i zajištění různých aktivit, jako jsou projížďky na koních nebo zájezdy do různých, turisticky zajímavých míst.

Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?


Okolí

V zimním období je zde půjčovna lyží, saní a snowboardů, v těsné blízkosti jsou i dvě lyžařské školy. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování. Sjezdové tratě pro pokročilé jsou pak nedaleko.

Pro letní rekreaci je možno využít například nedalekého minigolfu, po dohodě i fotbalového hřiště, nebo cca 5 km vzdáleného golfového hřiště v Mladých Bukách.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.5 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.4 km Golf 5 km Lyžařský vlek 0.35 km Minigolf 0.06 km Půjčovna kol 0.5 km Půjčovna lyží 0.02 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 0.4 km Autobusová zastávka 0.03 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Houbaření Kino 0.9 km Noční klub 0.6 km Turistické trasy v okolí Vyhlídkové lety Pizzerie 0.15 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 0.35 km Masáže Perličková vana Sauna Wellness/lázně 0.4 km

Pokoje

Většina pokojů je vybavena sejfem a televizí se satelitními programy

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Stravování je zajištěno každý den od 8.00 do 21.00 hodin v hotelové restauraci dle výběru z jídelního lístku.

Snídaně se podávají od 8.00 do 10.00 hodin. Obědy od 11:00 do 17:00 Večeře od 17:00 do 21:00

Extra

Ubytování hostů se psy je možné po dohodě. Ve většině pokojů můžete využít zdarma WiFi síť.