Filtry

Penzion Prezident

Pension Na poptávku
Soběraz 69, 50713 Soběraz Ukázat na mapě
3,7

Penzion Prezident se nachází v Českém ráji, což je jedna z nejkrásnějších krajinných oblastí v ČR, přesněji v malebné vesničce Soběraz nedaleko Jičína (cca 5 km).

Jde o rodinný penzion, který je vhodny jak pro mládež, tak pro rodiny s dětmi a starší lidi. Nachází se v klidné části obce obklopen zelení a přírodou. K objektu patří dvůr, venkovní bazén, grill terasa a zahrada. Budova penzionu je stylově zařízena v dobovém duchu. Nalezneme tam společenskou místnost s barem, společnou kuchyň, toalety a samozřejmě stylově zařízené pokoje.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Billiard Lyžařský vlek 14.2 km Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 4.5 km Tenisový kurt - venkovní 4.5 km Autobusová zastávka 2.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0 km Kino 3.3 km Park 7.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.1 km Bar 2.2 km Kavárna 2.5 km Pizzerie 5.7 km Restaurace 5.2 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 4.5 km

Pokoje

2× dvoulůžkové, 1× třílůžkové s možností přistýlky a 2× čtyřlůžkový. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC.

Recenze

Příjemné stylové ubytování Naše rodina byla v penzionu ubytovaná tento víkend, ubytování bylo čisté, příjemné. Neměli jsme žádné výhrady. Majitelé jsou příjemní lidé, nebyl problém se s nimi na čemkoliv dohodnout. Nechápeme předchozí recenzi od starecamore, pravděpodobně si spletli penzion, případně chtějí majitele poškodit. Fotografie, kterou přiložil k recenzi, je z roku 2011 (přitom byl ubytován v červenci 2018), nemůže se tedy jednat o fotografii penzionu. Jeho recenzi jsme si přečetli těsně před příjezdem, byli jsme vyděšení, naštěstí se jednalo o lživou recenzi a penzion byl zcela v pořádku.
Daniel N 07.2018

Varování před použitím tohoto penzionu Busta Stalina. Ta vévodí zahradnímu altánku, na booking.com nafoceného jako hostům k dispozici, ale je pouze pro provozovatele a jeho rodinu. V lůžkovinách jsou štěnice (měl jsem kousance, oblečení jsem musel vyhodit, stejně tak zavazadla). Všude se potulují kočky. Celý penzion je v obležení "starožitností" - jedná se však o veteš nejhrubšího zrna, na první pohled posbíranou na skládkách a u popelnic. Tyto předměty jsou i na pokojích, aby se host cítil asi jako bezdomovec. Provozovatel je věčně opilý, hodně hloupý a hodně agresivní muž s mastnými vlasy. Jeho manželka tam načerno připravuje snídaně, nevlastní ani živnostenské oprávnění na hostinskou činnost, ani na prodej alkoholu. Účtenku vystaví až po mnohé urgenci, tato pak nemá náležitosti a je s nesprávným datem.
starecamore 07.2018

Oáza poblíž Českého ráje Velmi stylový a útulný penzion, každý pokoj je zařízený a stylizovaný jiným způsobem a současně to není ani kitch. Cítíš se tam jako odříznut od zbytku světa. Český ráj a město Jičín velmi blízko autem a vhodné pro cykloturistiku. Rozhodně doporučeno!
jakubdotpech 08.2017

Zaslat poptávku