Filtry

Chalupka Hlohovec

Apartmán Na poptávku
Chalupky 249, 69143 Hlohovec Ukázat na mapě

Chalupka Hlohovec leží v ssrdci Lednicko-valtického areálu v malebné obci Hlohovec a poskytuje příjemné ubytování ve třech samostatných apartmánech.


Okolí

Ideální místo nejen pro milovníky krásné přírody a vína, ale i cykloturisty a obdivovatele kulturních památek. O program zde také není nouze. Kromě pravidelných akcí se pořádá spousta oslav, hodů, zábav. Od roku 1965 téměř každoročně probíhají místní výstavy vín, které se staly tradičními konanými o Velikonoční neděli spolu s vystoupením známých cimbálových muzik.


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Terasa TV Venkovní gril Zahrada Půjčovna kol 0.57 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.25 km Houbaření Přírodní koupání 3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.1 km Restaurace 0.56 km Snack bar 0.03 km Vinný sklípek 0.15 km

Pokoje

K ubytování jsou připraveny 3 apartmány. Čtyřlůžkový, třílůžkový a dvoulůžkový. Všechny apartmány jsou vybaveny TV, wifi připojením k internetu, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Hosté si pohou posedět také na zahradě, zapůjčit si gril nebo si užít večer u ohně. Ke každému apartmánu je k dispozici garážové stání a prostor pro úschovu jízdních kol.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku přímo v apartmánu. 3é m od objektu je vesnický bufet s obědobým menu. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 500 m.

Jak se k nám dostat?

Parkování v garážích přímo u objektu. Autobusová zastávka je vzdálena