Filtry

Villa Meteor

Pension Na poptávku
Pod Krakonošem 584, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě
Villa Meteor se nachází v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les v samém srdci rekreačního areálu.
Villa Meteor disponuje čtyřmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky (každý pokoj je vybaven sprchou, WC a televizí) a jedním plně vybaveným čtyřlůžkovým rodinným apartmánem (kuchyňka, hygienické zázemí, TV), rovněž s možností doplnění dalšího lůžka. Parkování pod přístřeškem na pozemku penzionu.
Samozřejmostí je možnost využití lázeňských procedur či samostatné pitné kúry a bohaté kulturní nabídky v samotných Mariánských Lázních.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Praní prádla Směnárna 3 km Taxi TV Vícejazyčný personál Billiard 2.5 km Bowling 2.5 km Golf 0.3 km Horolezectví 10 km Lyžařský vlek 0.1 km Minigolf 0 km Půjčovna kol 2 km Půjčovna lyží 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.7 km Úschovna jízdních kol Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0 km Diskotéka 1 km Divadlo 2 km Jízda na koni Kasíno 1.7 km Kino 2.6 km Noční klub 1 km Park 2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Internetová kavárna 0 km Kavárna 0.3 km Pivnice 1 km Pizzerie 2.5 km Restaurace Snídaně Zahrádka 0 km Bazén - vnitřní 1.5 km Kadeřnictví/salón krásy 2 km Masáže Parní sauna 1.5 km Perličková vana 1.5 km Sauna 1.5 km Wellness/lázně 1.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Jak se k nám dostat?

Jedinečná poloha Villy Meteor v tichém a klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody a současně snadná dostupnost lázeňského centra města Mariánské lázně (městským autobusem, kabinovou lanovkou nebo pěší, cca 20 minutovou procházkou) se staly základním kamenem mnohaleté tradice rekreačních pobytů, které jsou velmi žádané a vyhledávané.