Filtry

Apartmán Eva

Apartmán Na poptávku
Batňovice 59, 54237 Batňovice Ukázat na mapě
?
Apartmány jsou po rekonstrukci. Každý má samostatný vchod s uspořádáním předsíň, hala, samostatnou kuchyň s kuchyňskou linkou, pračkou a lednicí a sociální zařízení. Apartmán A má pokoj s dvěma lůžky s možností dvou přistýlek. Apartmán B má dva pokoje po dvou lůžkách s možností dvou přistýlek. K dispozici je pro každý apartmán parkovací místo. Dále možnost posezení u otevřeného ohně nebo pergolou. K dispozice je zastřešený vyhřívaný bazén v době květen až září. V sousedství je známá restaurace Bulánek s celotýdenním provozem. V místě je možné využít sportovní zařízení TJ Batňovice pro tenis, nohejbal a volejbal za velmi přijatelné ceny. Batňovice mají významnou pozici jako výchozí místo pro turistické výlety. Byly podle pověsti založeny již v 11. století. Dominantou obce je barokní kostel sv. Bartoloměje. Při toulkách po okolí si jistě oblíbíte krásnou přírodu v každém ročním období. Po týdenním pobytu zjistíte, že zbývá mnoho zajímavostí, na které nezbyl čas a jistě se ještě někdy vrátíte.

Okolí

Turistické zajímavosti Doporučená mapa – Podkrkonoší Broumovsko Lyžařské vleky - uměle zasněžováno - Radvanice, Petříkovice, Mladé Buky, Žacléř-Prkenný. Upravované lyžařské trasy,počátek na katastru Batňovic - 600-700m n. m. – Jestřebí hory. Cyklostezky – v nejbližším okolí. Koupaliště, rybníky - Batňovice, Malé Svatoňovice, Červený Kostelec - Brodský, Špinka, Náchod Venkovní vyhřívaný bazén – Trutnov. Vnitřní bazén – Trutnov, Náchod. Nádrž - Česká Skalice - Rozkoš Muzea – Rtyně v Podkr., Malé Svatoňovice, Úpice, Trutnov, Náchod a další. Hrady – Skály, Vízmburk Lyžařské vleky - Radvanice- uměle zasněžováno, Chlívce, Petříkovice, Mladé Buky, Žacléř-Prkenný Důl. Lyžařské trasy - 600-700m n. m. – Jestřebí hory. Cyklostezky – v nejbližším okolí. Koupaliště, rybníky - Batňovice, Malé Svatoňovice, Červený Kostelec - Brodský, Špinka, Náchod Venkovní vyhřívaný bazén – Trutnov. Vnitřní bazén – Trutnov, Náchod. Nádrž - Česká Skalice - Rozkoš Muzea – Rtyně v Podkr., Malé Svatoňovice, Úpice, Trutnov, Náchod a další. Hrady – Skály, Vízmburk Zámky – Náchod, Nové Město, Opočno. Rozhledny, vrchy a opevnění – Žaltman, Turov Dobrošov, Hvězda Pískovcové skály – Adršpašské, Teplické, Skály. ZOO – Dvůr Králové. Sochy – Kuks Další zajímavosti – Krkonoše, Orlické hory, Ratibořice, Peklo- Nové Město n. M., návštěva Polska – Kudowa Zdrój, Klášter – Broumov a další. Vyhlídkové lety – Nové Město n. Metují., Dvůr Králové.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup TV místnost Billiard 1 km Bowling 2 km Golf 18 km Horolezectví 20 km Lyžařský vlek 0.5 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.2 km Dětské hřiště 1 km Houbaření Jízda na koni Lov Rybolov Vlaková zastávka 1.3 km Vyhlídkové lety Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Zahrádka 0.1 km Bazén - venkovní

Pokoje

Apartmány jsou po rekonstrukci. Každý má samostatný vchod s uspořádáním předsíň, hala, samostatnou kuchyň s kuchyňskou linkou, pračkou a lednicí a sociální zařízení. Apartmán A má pokoj s dvěma lůžky s možností dvou přistýlek. Apartmán B má dva pokoje po dvou lůžkách s možností dvou přistýlek. K dispozici je pro každý apartmán parkovací místo. Wi-fi přiipojení na internet zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Jak se k nám dostat?

Batňovicemi prochází silnice I14, dostupnost celoroční bez problémů. Autobusová zastávka 150m, Nádraží Malé Svatoňovice 2 km je dostupné autobusem.