Filtry

Apartmán 21

Apartmán Na poptávku
Rudník-Javorník 21, 54372 Rudník Ukázat na mapě
?
Rodinný Apartmán 21 se nachází v oblasti východních Krkonoš v obci Rudník-Javorník a je ideálním místem pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. Apartmán je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na Černou Horu. Vedle nově zrekonstruované budovy se nachází rozlehlá upravená zahrada s bazénem, hřištěm a možností grilování či táboráku. Možnosti sportovního i turistického vyžití jak v létě tak i v zímní sezóně.

Okolí

Mladé BukySkipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, 6km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou. Parkování je zdarma pro 550 aut i pro autobusy přímo pod sjezdovkami. Skibus pro větší skupiny osob je možné zajistit na objednávku a na trase Trutnov - Mladé Buky jezdí i jeho pravidelná linka. Lanovou třísedačkovou dráhu a 7 vleků všech kategorií využijí rodiny s dětmi, lyžaři hledající klidnější svahy i zájemci o pohodové lyžování bez front. Součástí areálu je dětský park s pojízdným kobercem a lanovým vlíčkem, kde si děti mohou i pod vedením zkušených instruktorů osvojit první lyžařské dovednosti a přitom jim nehrozí riziko srážky s ostatními lyžaři.

Jánské lázněJanské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice.Jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. V blízkém Polsku-Dolním Slezsku je pro srovnání 12 lázeňských míst. Klidné městečko s nevšední historií se rozkládá na úpatí Černé hory (1299 m. n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do nejvyšších českých hor Krkonoš jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty.

Adršpachské skályTolik fascinujících zákoutí jako v Adršpašsko-teplických skalách uvidíte jen málokde. Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. Nejsou atrakcí na jeden den, tady můžete žasnout celý život. Skalní město na severu východních Čech fascinuje turisty a vandrovníky už od 18. století; tehdy několikadenní požár zničil okolní bujnou vegetaci. Vynikla tak krása skvostných pískovcových útvarů. Od této doby tu začaly vznikat turistické stezky a horolezci postupně dobývali jeden skalní útvar za druhým. Z 18. století pochází také většina pojmenování místních skalisek. Mezi nejznámější patří Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru, Krakonošova lenoška, Džbán nebo Sloní náměstí.

Toulky po okolíObec Javorník protíná cyklotrasa, kterou se můžeme dostat na Hoffmanovy boudy, Jánské lázně, Černou horu ( rozhledna ) a pokračovat dále do Krkonoš. Pěší turistika nás zavede do blízkých lesu i přilehlych míst. Rudník zde se koná Rudnická rokle, známé motocyklové závody. Můžete si objednat jízdu na www.psíspeezení.cz Do Hostinného, zde můžeme navštívit antické můzeum. TECHTEX zde najdete různé sportovní využití i restauraci. Na nedalekém " Hrádečku " pobýval president Václav Havel. Možnost nákupů potravin Trutnov - Kaufland, Penny, 14 km. Vrchlabí - Kaufland, Penny 15 km. Rudník COOP 5 km V místě před pensionem pondělí středa pátek v 9. 00 hod pojízdná prodejna s pečivem. Restaurace Heřman v Rudníku směr Vrchlabí 5 km. Restaurace Wella Hertvíkovice směr Trutnov 3 km. Restaurace Borneo Mladé Buky směr Trutnov 5km. Trutnov krytý bazén přírodní koupaliště Dolce. Jaroměř - Josefov vojenská pevnost. Dvůr Králové ZOO a safari park. Pec pod Sněžkou ceroročně zdolání nejvyšší české hory SNĚŽKY 1063 m. Špindlerův Mlýn - bobová dráha a aquapark. Babiččino údolí. Boskovské jeskyně. Harrachovská sklárna. Prochází tudy cyklotrasa která nás spojuje s Jánskými Lázněmi Pecí pod Sněžkou a Krkonošemi. Je zde možnost sběru hub ve zdejších lesích.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí TV Zahrada Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace 3 km Bazén - venkovní Parkoviště Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Praní prádla Venkovní gril Autobusová zastávka 0.1 km

Pokoje

K dispozici jsou zde dva oddělené apartmány, každý s vlastním vchodem a vybavením. Lze je však i sloučit. Bez stravování ale s možností vaření ve vybavené kuchyňce. Přikrývky, polštáře a povlečení jsou samozřejmostí.Apartmán I (11 míst + postýlka). Kapacita 11 lůžek ve 3 prostorných neprůchozích pokojích (2+4+5). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, konvice, kávovar, nádobí), koupelna (sprcha, vana, bidet, umyvadlo), wc, hala (jídelna) s TV/SAT.Apartmán II (7 míst). Kapacita 7 lůžek ve 2 pokojích (3+4). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, konvice, kávovar, nádobí), koupelna (rohová vana, umyvadlo, wc, bidet), hala (jídelna) s TV/SAT.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

V apartmánech je plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, konvice, kávovar, nádobí). Restaurace Wella Hertvíkovice směr Trutnov 3 km.