Filtry

Apartmány Jáchymov

Apartmán Okamžitá rezervace
K Lanovce 1048, 36251 Jáchymov Ukázat na mapě
?

Celý objekt má bezbariérový přístup a ubytování je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem.

Jednotlivé apartmány jsou mimo jiné vybaveny, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a v některých apartmánech i mikrovlnou troubou, topinkovačem či kávovarem.


Okolí

Zimní sezóna: lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid, Boží Dar nebo přímo v Jáchymově. Od ledna 2015 je otevřena nová lanovka na KLínovec, k lanovce jezdí při dobrých sněhových podmínkách SKI BUS  Uvedené lokality jsou dosažitelné autem, linkovým autobusem nebo pěšky. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích ke spodní stanici lanovky na Klínovec. Klínovec je dosažitelný též lanovkou z Jáchymova.

Letní sezóna: vhodné východisko pro turistiku - lanovka na Klínovec, autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je přírodní koupaliště s minigolfem. V 15 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je  AQUAPARK s tobogány - největší vodní atrakce v ČR. Dále je možné absolvovat vyjížďky na koních v 10 km vzdálených Děpoltovicích. V lázeňském domě AGRICOLA - cca 300 m od domu,  je k dispozici bazén s toboganem, vířivkou, saunou apod. V Ostrově nad Ohří je možné si pronajmout tenisový nebo ricochetový kurt nebo navštívit venkovní koupaliště s tobogánem a dětským bazénem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup TV Výtah Zdravotní středisko 1 km Lyžařský vlek 1.5 km Minigolf 0.5 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.3 km Houbaření Kino 0.2 km Vlaková zastávka 6 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Restaurace 0.1 km Bazén - vnitřní 0.5 km Parní sauna 0.5 km Perličková vana 0.5 km Sauna 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Ložnice - dvoulůžko + patrová postel, noční stolek, skříň

Obývací pokoj s jídelním koutem - rozkládací sedací kauč, křeslo, stolek, jídelmí stůl, židle, skříňky

V chodbě šatní skříň s věšákem

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Apartmány mají vlstní vybavená kuchyňský kout, nejbližší restaurace je cca 100 m

Extra

Jedná se o objekt bez recepce, doporučujeme si domluvit předpokládaný čas příjezdu se správcem objektu

Jak se k nám dostat?

autobusem - zastávka autobusu cca 200 m od objektu; autobusová linka Praha - Karlovy Vary - Jáchymov
vlakem      -  nádraží Ostrov nad Ohří a dále autobusem do Jáchymova, autobusová zastávka Jáchymov Lázně