Filtry

Hotel La Fresca

Hotel Na poptávku
Velké náměstí 109, 76701 Kroměříž Ukázat na mapě
?

Hotel La Fresca se nachází přímo na Velkém náměstí a kromě výborné polohy se vyznačuje krásným architektonickým řešením. Hotel je po rekonstrukci a díky tomu nabízí původní interiéry a zároveň komfortní vybavení. Pokoje jsou vybaveny krásným nábytkem v secesním stylu, najdete v nich však veškeré moderní vybavení- například kabelovou TV se satelitem, minibar, trezor, nabízíme bezbariérový přístup. Prostorné postele jsou vybaveny ergonomickými matracemi. Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci La Fresca, která je držitelem certifikátu Czech Specials. Hotel je velmi vhodný jak pro individuální hosty, tak pro firemní či společenské akce. Nabízíme také unikátní příležitost zařízení svatby podle Vašich představ.


Okolí

Okolí hotelu La Fresca nabízí spoustu možností k relaxaci a příjemnému trávení volných chvil. V samotném centru Kroměříže se nachází mnoho historických památek, jejichž dominantou je Arcibiskupský zámek se zahradami, který je od roku 1998 zapsaný na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž nabízí také krásné přírodní podmínky pro procházky, či projížďky na řece Moravě. V Kroměříži jsou i výborné podmínky pro sportovce, v okolí hotelu se nachází okolo 300 kilometrů cyklo a in-line tras, navštívit můžete také vodní sportovní centrum na řrce Moravě.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Kanceláře k pronájmu Klimatizace Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Aerobik 0.5 km Beachvolejbalový kurt 0.4 km Bowling 0.5 km Golf 12 km Golfový trenažér 0.5 km Horolezectví 15 km Lyžařský vlek 15 km Minigolf 1 km Potápění 1 km Půjčovna kol 0.1 km Půjčovna lyží 0.5 km Půjčovna sportovního vybavení 0.5 km Šipky 0.5 km Squash/ricochet 0.5 km Stolní tenis 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.5 km Kasíno 20 km Kino 0.4 km Noční klub 0.2 km Park 0.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.4 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.5 km Masáže Parní sauna 0.4 km Perličková vana 0.4 km Sauna Solárium 0.4 km Wellness/lázně 0.4 km Catering - varianta A Catering - varianta B Catering - varianta C Catering - varianta D Catering - varianta E

Pokoje

Nabízíme prostorné a komfortně vybavené pokoje od jednolůžkových až po apartmány. Čekají Vás pohodlné postele s kvalitními ergonomickými matracemi. V pokoji samozřejmě najdete koupelnu s WC, sprchou nebo vanou. K zařízení pokoje dále patří kabelová TV se satelitem, trezor, minibar a klimatizace.
Nabízíme bezbariérový přístup. Každý pokoj je unikátní svým vzhledem a navozuje příjemnou atmosféru slavné minulosti.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Pro hotelové hosty máme připravenou nabídku zajímavých poznávacích témat v okolí, od pěších tras podél Moravy s možností plavby, přes nabídku cyklistických a in-line tras, až po sportovní a relaxační pobyty na míru, jako jsou tenisové campy a zajímavosti v členitém okolí Hanáckých Athén Moravy - Kroměříže.

Nově nabízíme speciální svatební balíčky. Vybrat si můžete z našich balíčků, nebo si můžete sestavit svatební balíček přímo na míru. Nabízíme několik alternativ pro svatební obřad i hostinu. Spolupracujeme také s fotografem Filipem Matuškou a floristkou Evou Navrátilovou. Rádi si s Vámi domluvíme osobní konzultaci, abychom mohli zařídit vše podle Vašich představ. Zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu ke klientům.

Stravování

Personál restaurace pro Vás připravuje pokrmy v moderním zdravém stylu s důrazem na lehkost a kvalitu. Součástí restaurace jsou salonky se zázemím pro prezentaci Vašich společenských událostí a bar s otevřenou kuchyní. Restaurace La Fresca je držitelem certifikátu Czech Specials. Restaurace je otevřena od pondělí do pátku do 14:30. V sobotu a neděli je zavřená. Soukromé večírky i akce rádi zajistíme mimo otevírací dobu.

Extra

Po více než 70 letech se i díky podpoře regionálního operačního programu Střední Morava, podařil obnovit charakter historické původně renesanční budovy, jejíž historie sahá k 16. století. Na členité čelní fasádě s reliéfními hlavami K.H. Borovského a F.A. Braunera a sochou Panny Marie s Jezulátkem je vidět odkaz na historické události – Kroměřížský sněm 1848 a nápis na podstavci Madony SVB PATROCINIO SANCTE MATRIS S TANTÆ DESISTÆ REPARATÆ. Hotelové apartmány s výhledem na náměstí Vás přiblíží dvěma živým kroměřížským obrazům – Chrámu Sv. Mořice a komplexu Zámku a zahrad, zapsaného v seznamu kulturního dědictví Unesco.