Filtry

Ubytování v Brně

Pension Okamžitá rezervace
Schodová 1288/9, 60200 Brno Ukázat na mapě
?

Ubytování se nachází v klidné čtvrti Černá Pole, 25 min. chůzí od centra města. Nedaleko od nás se nachází: 
slavná vila Tugendhat, Mendelova univezita, Dětská nemocnice, klinika Sungal Clinic a brněnský park Lužánky.


Okolí

V nejbližším okolí najdete Mendelovu univerzitu - 350 m, Dětskou nemocnici - 750 m, lékařskou kliniku SurGal Clinic - 170 m, slavnou Vilu Tugendhat - 314 m,

prvorepublikovou kavárnu ERA - 618 m, Boby centrum - 790 m a v neposlední řadě,  krásný park Lužánky - 111 m.

Centrum města (náměstí Svobody), vzdáleno 1,8 km chůzí cca 25 min.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0 km Postýlka TV Úschovna zavazadel Zahrada Billiard 0 km Bowling 0 km Golf 0.02 km Minigolf 0 km Squash/ricochet 0 km Střelnice 0 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Tenisový kurt - vnitřní 0.8 km Autobusová zastávka 0.13 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.57 km Diskotéka 2 km Divadlo 0 km Kino 0 km Letiště 0 km Park 0.15 km Tramvajová zastávka 0.57 km Vlaková zastávka 0 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.66 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.83 km Pizzerie 0.74 km Restaurace 0.16 km Vinárna 0.42 km Zahrádka 0.16 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.8 km Jóga 0 km Kadeřnictví/salón krásy 0.7 km Sauna 0.16 km Solárium 1.5 km Solná jeskyně 0.6 km Wellness/lázně 0.16 km

Pokoje

Pokoj č. 1: obsahuje jednu postel o velikosti 200 x 90. Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 2: obsahuje tři samostatné postele o velikosti 200 x 90, celkový rozměr pokoje činní 16,5 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 3 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokojekde je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 3: obsahuje dvě samostatné postele o velikosti 200 x 90, lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,4 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 2 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 4: obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel o velikosti 200 x 160, lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,2 m2. Na pokoji je LED TV, lednice s mražákem, kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnka, posezení pro 2 osoby, malý jídelní kout, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC.

Pokoj č. 5: obsahuje jednu postel o velikosti 200 x 90. Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, kde je mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace Na Chatě od nás vzdálena 170 m

Restauraci NA CHATĚ najdete v Brně v Černých polích, kousek od centra města. Před restaurací lze snadno zaparkovat. Získá si Vás svou neobyčejně ÚTULNOU ATMOSFÉROU a velkou zahrádkou s dětským hřištěm. Vnitřní interiér samostatné restaurace Vás okouzlí svým moderním stylem ve stylu dřevěné chaty a BIO KRBEM, který rozděluje restauraci na část kuřáckou a nekuřáckou. Restaurace je vhodná pro Vaše rodinné oslavy, firemní večírky,rauty, svatby či promoce. Nabízíme různé druhy jídel, od vynikajících českých vychytávek, které si určitě pamatujete od babičky, až po u nás uzené speciality.

více na http://www.restauracenachate.cz/

Extra

Domácí zvířata nejsou povolena

Jak se k nám dostat?

Možnost parkování vozidla v uzavřeném prostoru,

- příjezd z ul. Drobného, zde odbočte na ul. Erbenovou, po ní pokračujte rovně na 3 odbočku vpravo (roh Černopolní/Schodová), dům se nachází na konci jednosměrné  silnice, po pravé straně.

V blízkosti se nachází zastávka autobusu Schodová č. 67 - 110 m, zastávka tramvaje Zemědělská č.9 a č.11 - 600 m, zastávka tramvaje Dětská nemocnice č.3,č.5 a č.9 - 890 m, zastávka trolejbusu Zimní stadion č.25 a č.26 - 540 m.

Lětiště Brno: 13 km, Hlavní autobusové nádraží 2,7 km, Hlavní vlakové nádraží 2,2 km.