Filtry

Penzion Rogallo

Pension Na poptávku
Hořičky 9, 55205 Hořičky Ukázat na mapě
?

Penzion je luxusně zařízený s větším pozemkem na klidném místě letoviska Hořičky. Poutní a výletní místo leží na vrchu s kostelem sv. Ducha a nabízí úchvatné pohledy do okolí, které je jako stvořené na relaxaci, houbaření, rybaření, sport a turistiku. Areál penzionu je vybaven samostatnými luxusně zařízenými apartmány 4+kk a studii 1+kk. Dále ubytování nabízí nekuřácké interiéry, klubovnu, bar, tenisový kurt, saunu, fitnes, kola, vinotéku, internet, zahradu, bazén, terasy, pergoly, les 100 m. Zahrada nabízí zastřešené zahradní pergoly s ohništi a terasu s Jiráskovou vyhlídkou na Orlické hory a Gory Stołowe přes Ratibořice a Babiččino údolí. Parkování v areálu.


Okolí

V blízkosti jsou cyklotrasy, restaurace a samoobsluha 200 m, doktor, pošta, lékárna, cukrárna, autoopravna, opravna kol, kostel autobus a jiné drobné služby. Česká Skalice s přehradou Rozkoš, ideální místo na vodní sporty, minigolf, půjčovny lodí, surfů a rybaření. V centru se nachází Stará škola a muzeum Boženy Němcové, přilehlé Babiččino údolí se zámkem v Ratibořicích, tvrz Rýzmburk, koňský ranč, Boušín a magická krajina kopců, lesů a řek - Labe, Metuje a Úpy. V blízkém okolí se nachází velké množství významných památek, mezi které patří zámek Kuks s Braunovými sochami, zámek Náchod s překrásnými gobelíny, také zámek Opočno se sbírkou zbraní a zámek v Novém Městě nad Metují s renesančním náměstím.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Klimatizace Obchodní centrum 0.05 km Zahrada Zdravotní středisko 0.2 km Golf 16 km Lyžařský vlek 16 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní Dětské hřiště Diskotéka 7 km Divadlo 9 km Houbaření Jízda na koni Restaurace 0.2 km Vinný sklípek Bazén - venkovní Fitness Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Masáže 7 km Sauna Nekuřácké prostředí Aerobik 8 km Bowling 11 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Kasíno 17 km Kino 11 km Letiště 158 km Přírodní koupání 10 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.5 km Bar Cukrárna 10 km Kavárna 10 km Pivnice 2.8 km Pizzerie 10 km Snack bar 8 km Solárium 8 km

Pokoje

Nabízíme Vám luxusní ubytování v plně vybavených apartmánech a studiích. Součástí většiny apartmánů je bohatě vybavená kuchyňka. Samozřejmostí je bohatý servis od rychlé wifi, parkování, ložního prádla, ručníků a osušek, koupelen, na vybraných pokojích klimatizace.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

V letní sezoně máme pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, které jsou cenově zvýhodněné.