Filtry

Horská chata UK FTVS v Horní Malé Úpě

Chata Na poptávku
Horní Malá Úpa 79, 54221 Malá Úpa Ukázat na mapě
?

Chata je v provozu celoročně a je vhodná k rekreaci pro nenáročné, pořádání kurzů, soustředění a dalších akcí obdobného charateru. Celková kapacita chaty je 28 lůžek, které jsou rozděleny v osmi pokojích. Zvlášť je možné k ubytování přidat až tři přistýlky. Chata je vybavena vlastní zařízenou kuchyňkou (2 x sporák, 2 x lednice, mikrovlnná trouba, mrazák, veškeré nádobí a příbory). Stylová jídelna slouží zároveň jako společenská místnost s televizí a krbovými kamny. Celý objekt je vytápěn akumulačními kamny.


Okolí

V zimním i letním období nabízí možnost kratších i delších výletů po okolí (Spálený Mlýn, Rennerovy Boudy, Pomezní Boudy, Jelenka, Sněžka, Růžová Hora apod.). V zimním období mohou lyžaři využít sjezdového lyžování: sjezdové tratě SKIMU, vleky "U Kostela" - Rennerovy Boudy, "Portášky" - Velká Úpa, "Ski areál" - Pec pod Sněžkou; uvedené možnosti jsou dostupné ski-busem (dle aktuálních jízdních řádů pro daný rok), který má zastávku nedaleko chaty nebo osobním autem. Pro milovníky běžeckého lyžování se v okolí nacházejí běžecké tratě Haida a Pomezky - Lysečiny.


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost TV TV místnost Lyžařský vlek 3 km Squash/ricochet 3.3 km Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 3.3 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.23 km Houbaření Restaurace 3 km Fitness 3.3 km

Pokoje

Tři z pokojů jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj). Pro ostatní pokoje je k dispozici společné sociální zařízení v přízemí objektu (muži a ženy odděleně). 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

Nabízíme možnost pronájmu celé chaty za výhodných podmínek.

Stravování

Ubytování nabízíme pouze s možností vlastního stravování. Chata je vybavena zařízenou kuchyňkou. Nejbližší restaurace a obchod je na Pomezních boudách (3 km po silnici).

Extra

Ubytování s domácími zvířaty je možné pouze po předchozí domluvě. Lůžkoviny i povlečení jsou k dispzici na chatě. 

Jak se k nám dostat?

Vzhledem k poloze téměř u silnice není problém s dopravou osob ani zavazadel. Doprava je možná linkovým autobusem směr "Horní Malá Úpa, Pomezní boudy. Nejbližší zastávka je Horní Malá Úpa - U Dolu (cca 230 m od chaty). V případě vlastní dopravy autem je možné po silnici přijet až k chatě. V období letních měsíců je parkování možné přímo u chaty. V zimním období bývá kapacita omezena v závislosti na sněhových podmínkách. Záchytné placené parkoviště se nachází cca 100 m pod chatou, jehož provozovatelem není UK FTVS.