Filtry

Chata Bajama

Chata Na poptávku
BEDŘICHOV 1679, 46812 Bedřichov Ukázat na mapě

Chata Bajama  leží v Jizerských horách v obci Bedřichov, který je vzdálen cca 10km od Liberce a 8 km od Jablonce nad Nisou.

Hosté zde mohou využít bezplatné parkování přímo u chaty. Ubytovat se lze ve 12 pokojích ve dvou patrech. K dispozici je také letní terasa s grillem i ohništěm, prolézačky a pískoviště pro děti, uzamykatelná místnost pro kola i lyže. 

Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. 


Okolí

V Bedřichově je obchod se smíšeným zbožím, pošta a informační centrum. Najdete nás nedaleko hlavní cesty vedoucí z Jablonce do Bedřichova.

Bedřichov je ideálním místem pro  letní i zimní dovolenou – snadná dostupnost lyžařských vleků, běžecké magistrály a cyklistických i turistických  tras.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Sekretářské služby Terasa Venkovní gril Zahrada Lyžařský vlek 0.9 km Půjčovna kol 1 km Půjčovna lyží 0.9 km Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 1.7 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 9 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 8 km Houbaření Kino 8 km Letiště 100 km Přírodní koupání 4.4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.8 km Restaurace 0.36 km Bazén - vnitřní 8 km Wellness/lázně 8 km

Pokoje

Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku