Filtry

Vila Heda

Pension Na poptávku
V Břízách 5, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě

Vila Heda se nachází ve Františkových Lázních a nabízí k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů, které vybaveny novým a praktickým nábytkem. Na každém pokoji je k dispozici televize, lednice, sprchový kout, toaleta. V areálu penzionu je zajištěno i parkování pro vaše vozidla a k dispozici je i přístřešek na kola.

Při Vašem pobytu je Vám plně k dispozici jídelna a kuchyňka pro vlastní stravování.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Postýlka TV Zahrada Úschovna jízdních kol Houbaření Kuchyň Golf 5.2 km Aquapark 5 km Autobusová zastávka 0.3 km Divadlo 5 km Vlaková zastávka 5.2 km Kavárna 5.3 km Restaurace 0.6 km Bazén - vnitřní 5 km Perličková vana 5 km Sauna 5 km Domácí mazlíčci Bowling 1.4 km Minigolf 5.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 2.1 km Letiště 40 km Park 1.4 km Turistické trasy v okolí Bar 5.3 km Snack bar 5 km Vinárna 1.4 km Wellness/lázně 5.5 km

Pokoje

Vila Heda má pokoje s TV, lednicí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.