Filtry

Villa Liduška

Apartmán Na poptávku
Křižíkova 538, 39165 Bechyně Ukázat na mapě

Poloha objektu zaručuje všem svým hostům klidný a nerušený pobyt s překrásným výhledem na údolí řeky Lužnice, obloukový most, nebo třeba gotický klášter.

Naši hosté mohou využít k ubytování apartmány různých velikostí, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV + SAT.

K dispozici je též uzamčené parkoviště, využít můžete i posezení na udržované zahradě s venkovním krbem a ohništěm.


Okolí

Kromě lázeňských procedur můžete v Bechyni a jejím okolí navštívit například zříceninu hradu Dobronice, unikátní řetězový most Stádlec, nádherný zážitek si odnesete z návštěvy zámku Hluboká nad Vltavou nebo historického centra husitského města Tábora.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Taxi TV Venkovní gril Zahrada Beachvolejbalový kurt 0.6 km Bowling 2 km Golf 6 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.05 km Lov Rybolov Vyhlídkové lety Cukrárna 0.1 km Kavárna Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Zahrádka 0 km Bazén - venkovní 1 km Místo vyhrazené pro kuřáky Přednáškový sál Recepce Terasa TV místnost Bar Konferenční/společenská místnost Postýlka

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Události

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST FIREMNÍCH VEČÍRKŮ,AKCÍ,ŠKOLENÍ--KAPACITA PENZIONU-20 OSOB--K DISPOZICI RESTAURACE-ŠKOLÍCÍ PROSTOR NEBO ZÁBAVNÝ.
MALÉ SVATBY
RODINNÉ OSLAVY

Stravování

SNÍDANĚ,,VEČEŘE PO DOMLUVĚ,SVAČINY PRO KOLAŘE.

Extra

Žádáme při rezervaci zaplacení 50% zálohy předem na účet-účet sdělím hostovi tel.731109101 nebo e-mailem-skabroudova.r@seznam.cz. Při zrušení rezervace minimálně 5 dnů před nástupem pobytu ,záloha je nevratná kvůli blokaci pokojů pro jiné hosty. Děkujeme, Renata Škabroudová

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m