Filtry

Villa Liduška

Apartmán Na poptávku
Křižíkova 538, 39165 Bechyně Ukázat na mapě

Poloha objektu zaručuje všem svým hostům klidný a nerušený pobyt s překrásným výhledem na údolí řeky Lužnice, obloukový most, nebo třeba gotický klášter.

Naši hosté mohou využít k ubytování apartmány různých velikostí, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV + SAT.

K dispozici je též uzamčené parkoviště, využít můžete i posezení na udržované zahradě s venkovním krbem a ohništěm.


Okolí

Kromě lázeňských procedur můžete v Bechyni a jejím okolí navštívit například zříceninu hradu Dobronice, unikátní řetězový most Stádlec, nádherný zážitek si odnesete z návštěvy zámku Hluboká nad Vltavou nebo historického centra husitského města Tábora.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Taxi TV Venkovní gril Zahrada Beachvolejbalový kurt 0.6 km Bowling 2 km Golf 6 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.05 km Lov Rybolov Vyhlídkové lety Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Zahrádka 0 km Bazén - venkovní 1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Extra

Žádáme při rezervaci zaplacení 50% zálohy předem na účet-účet sdělím hostovi tel.731109101 nebo e-mailem-skabroudova.r@seznam.cz. Při zrušení rezervace minimálně 5 dnů před nástupem pobytu ,záloha je nevratná kvůli blokaci pokojů pro jiné hosty. Děkujeme, Renata Škabroudová

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m