Filtry

Dvorská bouda

Hotel Okamžitá rezervace
Strážné 111, 54352 Strážné Ukázat na mapě
2,4

Hostům je k dispozici ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patře. Hosté mohou také využít služeb sauny, vinárny s nočním provozem, společenskou místnost s krbem a barevnou televizí a WIFI internetem zdarma.

Ke službám boudy patří v zimním období i vyvezení zavazadel ZDARMA z Lomu (Strážné) na Dvorskou boudu a zpět v předem stanovených časech, o kterých je možné se emailem předem informovat.


Okolí

Chata se nachází na vrcholcích Krkonoš, což nabízí velké množstí výletů do okolí. Např. Vyhlídka za Výrovkou (3,5 km; cca 1 hodina), Vyhlídka "Za Liškou", nabízí nejkrásnější výhled na Sněžku (4,8 km; cca 1,5 hodiny) nebo Vyhlídka na Maly Staw (10,5 km; cca 3 hodiny).

Výlet na Sněžku (7km) zvládnete po vrcholcích Krkonoš i s dětmi.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Postýlka Přednáškový sál TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 8 km Bowling 8 km Lyžařský vlek 1.5 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní hry Stolní tenis Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Bar Restaurace Sauna

Pokoje

Pokoje jsou jednoduše a prakticky vybavené. Postele jsou oddělené - jednolúžka, nebo patrové. Sprchy a WC jsou společné na patře.

Recenze

Výlet na Sněžku Klidná lokalita, vstřícný personál výborná kuchyně. Ideální místo k odpočinku před zdoláním Sněžky. Pro dospělé děti i psy. Klasická horská chata pro nenáročné turisty nás mile překvapila. Je tu čisto a rádi opět využijeme zdejších služeb.
Roman J. 08.2019

UŽ NIKDY Stav na Dvorské boudě nás šokoval. A to nejsme nároční turisté. Zařízení pokojů je staré - olámané postele,skříň která nejde otevřít, děravé lůžkoviny a všude špína. Společná koupelna se záchody stále špinavá, vůbec se tam neuklízelo. Na chodbách staré špinavé koberce a smrad. Jídlo bylo nechutné. Jsme rádi, že jsme to ustáli bez zdravotních komplikacích. Bouda leží na úžasném místě, je s podivem, že ji může někdo takhle provozovat.
Jaroslava K 08.2018

Za mě opravdu ne Bouda stojí na velmi krásném místě, výhled k nezaplacení, skutečně jedinečné místo v rámci rennerovek. Ovšem bouda z venku působí děsivým dojmem, stavebně technický stav je evidentně nic moc. Sezení venku také nic moc, málo a ve špatném stavu. Uvnitř se jakoby zastavil čas, úplně v pohodě by se tam dal natáčet nějaký normalizační kousek. Tam na opravy či modernizaci nešla od výstavby ani koruna. Řekl bych - vybydleno. Nemám nic proti retru, či původnímu stavu, to vůbec ne, když to slouží, tak proč ne, ale musí být vidět, že to o to někdo alespoň trochu stará, ale zde fakt ne. A to jsem neviděl pokoje, stačí ty okénka zvenku. Výčep a jídelna odpovídající objektu, ale takový bordel ve výčepu jsem snad ještě neviděl. Polévka, no, tak pokud by to vařil učeň, tak bych mu dal trojku.
aliasVx 08.2018

Sem už nikdy šilenost, která v dnešní době nemá v Krkonoších obdoby ... špína, smrad, nechutné večeře, neochodtný personal, probíhající dětský tábor v objektu mezi běžnými hosty, papírové stěny, slyšíte hluk z chodby i vedlejších pokojů, nevybavené pokoje
Kája S 07.2018

stanování Přítele jsem chtěla překvapit, protože je to rodilý kempař, tak jsem objednala voucher na pobyt pod stanem na Dvorské boudě. Bylo to fakt super se vším všudy, v ceně byla i hodina sauny, snídaně a večeře :-) milý a vstřícný personál
Hana P 11.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

Možnost adrenalinového ubytování ve stanu.

Stravování

Zaměřujeme se především na českou tradiční kuchyni s využitím lokálních zdrojů. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v případě vegetariánské stravy nebo různých diet a pro skupiny připravíme kompletní jídelníček.

Každý den pro vás pečeme čerstvé housky.

Snídaně jsou podávany formou švédských stolů standardně v době od 8:00 do 9:30.

Obědy podáváme v době od 12:00 do 14:00 s možností výběru ze dvou hotových jídel. Návštěvník restaurace si může vybrat z minutkového jídelního lístku.

Večeře výběrem ze dvou hotových variant se podává od 18:00 do 19:30.

Jak se k nám dostat?

Vzhledem k poloze Dvorské boudy v KRNAPu je potřebné povolení pro vjezd pro každé vozidlo. Parkování u boudy je v zpoplatněno částkou ve výši 500,- Kč. Parkování zdarma je možné na záchytném parkovišti Strážné - Lom (7km). Každý klient má navíc možnost vyjet k objektu svým vozem, ubytovat se, auto odvést na parkoviště a vrátit se se správcem (obvykle po večeřích). Tato služba je zdarma. V případě zájmu o vyjetí až k boudě nám prosím zašlete SPZ vozidla nejpozději 4 dny před začátkem pobytu. Rezervaci parkovacího místa doporučujeme co nejdříve.

V případě sněhu je doprava zajištěna skútrem ze záchytného parkoviště Strážné-Lom (GPS: 50°40'44.878"N 15°37'11.244"E, parkovné 70,-Kč/den), které je vzdáleno cca 7000 m od boudy. Cena za jednu cestu: Dospělá osoba - 150 Kč/dospělý/1 cesta, za 100 Kč/děti do 15 let/1 cesta, zdarma pro děti do 2 let (bez nároku na sedadlo), doprava zavazadel zdarma. Hromadné odvozy jsou organizovány na 11, 14 a 18 hodin. Sraz cca 15 minut před odjezdem. Čas odjezdu ze záchytného parkoviště a upřesnění, zda máte zájem pouze o odvoz zavazadel nebo také o svoz osob nám prosím upřesněte alespoň 4 dny před nástupem na pobyt. V případě neobjednání času dopravy nebude doprava poskytnuta a budeme počítat s dopravou – pěšky.