Filtry

Dvořákova bouda

Pension Na poptávku
Špindlerův Mlýn 91, 54351 Špindlerův Mlýn Ukázat na mapě
Celková kapacita Chaty Vatry je 50 lůžek v patnácti pokojích, pokoje jsou 2, 3, 4 a 5 lůžkové.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Našim hostům nabízíme příjemnou relaxaci v sauně hned vedle hlavní budovy, u které teče malebný horský potůček. V zimním období se ze sauny můžete zchladit přímo ve sněhu. Po dohodě Vám můžeme zajistit masáž či fyzioterapii přímo na chatě.

Cca 400 m od chaty máme letní víceúčelové hřiště s antukovým povrchem pro různé míčové hry. Můžete si u nás také zahrát oblíbené hry Petanque nebo Kroket.


Okolí

Pro lyžaře máme soukromý, cca. 250 metrů dlouhý vlek s možností večerního lyžování, vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Pro náročnější je zhruba 200 m od chaty lyžařský vlek Davidovky, dlouhý cca 1.300 m. Na lyžích se dá sjet až pod čtyř sedačkovou lanovku na Medvědín a dále do centra Špindlerova Mlýna, zpět se dostanete ski-busem a poté dle dohody.

Chata je díky své poloze ideální základnou pro běžkaře a pro pěší turistiku. Běžecké stopy jsou velmi dobře upraveny.

V letním období je pro návštěvníky Krkonoš připraveno a velmi dobře upraveno spousty turistických a cyklistických stezek.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Taxi Zajištění kulturních a sportovních akcí Lyžařský vlek 0 km Půjčovna lyží 0 km Půjčovna sportovního vybavení 0 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0 km Bar 0 km Restaurace Zahrádka 0 km Masáže 0 km Sauna 0 km

Pokoje

Šest pokojů má vlastní sociální zařízení. Dva pokoje mají sprchu s umyvadlem, jeden pokoj je turistický šestilůžkový. Zbylé pokoje mají sociální zařízení na chodbách každého patra.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Nekuřácká restaurace nabízí domácí českou i světovou kuchyni s příjemnou rodinnou obsluhou, různé krkonošské a české speciality.

V letním období můžete strávit příjemný večer rožněním u chaty.

Extra

Pobyt se psem není možný. Parkování v létě přímo u chaty.