Filtry

Chata U Vleku

Chata Na poptávku
Telnice 44, 40338 Telnice Ukázat na mapě
?

V Chatě u vleku naleznete příjemné prostředí k ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Restaurace je nekuřácká. Vynikající umístění "Chaty u vleku" přímo uprostřed lyžařského areálu pouhých 50 m od nové sedačkové lanovky s 5 vleky, 10 sjezdovkami u bezplatného centrálního parkoviště. Chata je typická horská,se sociálním vybavením na podlaží. Je vybavena na turistické úrovni, takže luxus u nás nenajdete, ale kvalitní služby a vlídné přijetí určitě.

V zimním období je možno využívat i běžecké trasy na hřebenu Krušných hor, které jsou dostupné vlekem přímo od chaty. Lyžařské středisko disponuje sněžnými děly po celé délce tratí a ve večerních hodinách je možno dosáhnout nevšedních zážitků, které vám přináší noční lyžování. V jarních a letních měsících je možno Chatu u vleku využívat jako rekreační objekt, ke svatebním hostinám, pořádání párty, seminářům, školám v přírodě, školících akcí, táborů apod.

V letním období lze využít turistické trasy k pěší turistice a nebo jízdě na kolech. Ve středisku a jeho okolí je množství širokých lesních cest a s běžeckými trasami je to poměrně hustá síť pro jízdu na horských i trekingových kolech. A pokud by Vám to bylo málo, tak na hranice s Německem jsou to pouhé 4 km a tam je mnoho lyžařských a v létě cyklistických cest. 5 km od chaty je hezký rybník vhodný ke koupání, ke kterému dojedete jak autem, tak příjemnou lesní cestou na kolech.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Terasa TV místnost Venkovní gril Horolezectví 4 km Lyžařský vlek 0.04 km Půjčovna kol Půjčovna lyží Půjčovna sportovního vybavení Tenisový kurt - venkovní 0.06 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.15 km Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Bar Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.02 km Sauna 0.02 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Domácí kuchyně je již poměrně vyhlášená i v sousedním Německu. Vyříme klasickou českou kuchyni, ale jsme schopni reagovat i na přání zákazníků, včetně diet a to i bezlepkových a podobně.