Filtry

Pension Berta - Praha 4

Pension Okamžitá rezervace
Starochodovská 26, 14900 Praha Ukázat na mapě
4,0

Pension je 200 m od stanice metra C Opatov .Uzavřené parkování v areálu penzionu.Výborná dostupnost z dálnice D1. Součástí pensionu je zahrada s terasou, s možností příjemného posezení.

Ubytování je nabízeno v apartmá pro 2 osoby a 2, 3, 4-lůžkových pokojích s vlastní soc.zařízením s celkovou kapacitou 18 lůžek.

Každou hodinu jezdí od nás zdarma autobus do Aquaparku Čestlice.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 2 km Pokojová služba Praní prádla TV Zahrada Aerobik 1.5 km Beachvolejbalový kurt 2 km Bowling 2 km Šipky 1.3 km Squash/ricochet 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Autobusová zastávka 0.1 km Dětské hřiště 0.8 km Diskotéka 2.2 km Jízda na koni Kasíno 2 km Kino 2 km Letiště 26 km Park 0.5 km Cukrárna 1.1 km Kavárna 1.1 km Pivnice 2.2 km Pizzerie 1.1 km Restaurace 1.1 km Snídaně Vinárna 2.2 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.25 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Masáže 1 km Parní sauna 1.5 km Sauna 1.5 km Solárium 2 km Solná jeskyně 1.25 km

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu, TV/SAT, předsíň.

Recenze

Z vypálené stopy, ale velmi komfortní Je to téměř na samém konci linky metra C. Jen naproti zastávce Opatov. Takže dostat se tam je velmi snadné. Ale je to daleko od města a trvá přibližně 20 minut metrem a dostanete se do centra města. V docházkové vzdálenosti není nic blízko. Získáte dobrou pizzu poblíž stanice. Majitelé jsou přátelští a užiteční. Ve vstupní hale je společná lednička a mikrovlnná trouba. Musíte jít po řadě kroků, abyste se dostali do místností. . bez výtahu. Pokoje čisté, přiměřené velikosti. minimální toaletní potřeby. Snídaně je docela v pořádku.
Merinepaul 08.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

V ceně ubytování je snídaně.

Jak se k nám dostat?

100 m od stanice metra C Opatov

Zastávka: 100 m
Metro: 100 m