Filtry

Spa Hotel Garni Löwenstein

Hotel Na poptávku
Plzeňská 47, 34952 Konstantinovy Lázně Ukázat na mapě
?

Hotel v Konstantinových Lázních nabízí pohodlí a domácí atmosféru, apartmá jsou inspirována měšťanskými byty počátku minulého století, které nabízejí nadstandardní rozlohu i vybavení a navozují atmosféru vlastního domova. Společné prostory hotelu se nacházejí v původním sklepení z 19. století. Současná podoba spojuje prvky tradiční lidové architektury s moderním přístupem. Po vstupu do hotelu láká k posezení u krbu pohovka vyrobená z kožešin divočáků ulovených v okolních lesích. Plameny krbového ohně můžete sledovat i ze strany přilehlého Lobby baru, kde najdete místo pro relaxaci a dostaveníčko s přáteli u skleničky dobrého vína.


Okolí

Nádherná zalesněná údolí se spoustou potoků vybízejí k procházkám i delším túrám. Přes 80 km značených turistických cest spojuje krásnou přírodu a historické památky, například zříceniny hradů Krasíkova, Gutštejna a Falkenštejna, rotundu na Ovčím vrchu nebo zámek v Bezdružicích. Okolí Konstantinových Lázní je vyhlášeným houbařským rájem. Romantická zřícenina Gutštejn (4 km) - zřícenina gotického hradu z přelomu 13. a 14. století. Nad údolím se vypíná 25 km vysoká věž se zbytky obvodové hradby. V roce 1422 byl marně obléhán husity. Historické místo Ovčí vrch (5 km) - pomník vybudovaný v roce 1936 na památku krvavě potlačovaného povstání nevolníků císařským vojskem v roce 1680. Hrad Krasíkov (5 km) - mezi dominanty Konstantinolázeňska patří zřícenina velkého strážního hradu Krasíkov z přelomu 13. a 14. století zvaného též Švamberk. Zámek Bezdružice (5 km) - Muzeum a prodejní galerie sklářského umění. Expozice uměleckého skla. Tvůrčí profil osobnosti české sklářské tvorby druhé poloviny 20. století. V kapli zámku je umístěn originální skleněný betlém – dílo výtvarníka J. Rybáka. Klášter teplá (18 km) - příběh založení kláštera souvisí s třetí křížovou výpavou pořádanou Jindřichem Vl. Této výpravy se v březnu roku 1188 rozhodl zúčastnit i český šlechtic Hroznata, který zde následně v roce 1193 založil premonstrátský klášter. Chodová Planá (22 km) - Pivovarské muzeum. Muzejní expozice jsou umístěny v příchodové chodbě pivovarské restaurace Ve skále. Možné jsou též exkurze do výroby, která využívá tradiční způsob přípravy sladu klíčeného na humnech a tradiční postup výroby piva, kvašeného v otevřených kádích. Poutní místo Šipín (6 km) - Hradiště nad ohybem Úterského potoka s nálezy z pozdní doby bronzové a raného středověku. Zbytky valů a příkopů neznámého stáří, dnes osada Šipín s kostelem sv. Barbory. Stříbro (19 km) - Městské muzeum. Stálé expozice: minerály, hornictví, archeologie od pravěku po raný středověk. Sbírka chladných a palných zbraní. Obrazy, porcelán a nábytek. Zámek Manětín (26 km) - na místě renesančního sídla byl po požáru města v roce 1712 vystavěn barokní zámek podle projektu Tomáše Hafeneckra pro Lažanské z Bukové. Rozsáhlá expozice s barokním mobiliářem a unikátní kolekcí 13. obrazů zámeckého služebnictva. Tachov (32 km) - Muzeum Českého lesa. Stálé expozice: Národopis, historie okresu od počátku slovanského osídlení po roce 1945, příroda českého lesa a jeho podhůří, expozice umění - gotické památky, poslední večeře Páně v životní velikosti. Klášter Kladruby (25 km) - Národní kulturní památka. Historie Benediktinského řádu, kterému klášter patřil do Josefinských reforem – opatský byt, expozice Sv. Jana Nepomuckého, Chrám Nanebevzetí Panny Marie. Zimní jídelna, expozice cínu, ambitová chodba se sochami E. M. Branuna.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Kuchyň Obchodní centrum 20 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Směnárna 0.3 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 1.5 km Golf 19 km Půjčovna kol 0.3 km Squash/ricochet 4 km Tělocvična/sportovní hala 4 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.7 km Houbaření Lov Park Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.4 km Cukrárna 0.3 km Internetová kavárna 0.3 km Kavárna 0.3 km Lobby bar Pizzerie 4 km Restaurace 0.3 km Speciální dietní menu/bezlepková dieta Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 0.3 km Fitness 0.3 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Koupele 0.3 km Masáže 0.3 km Pantofle Parní sauna 0.3 km Perličková vana 0.3 km Sauna 0.3 km Solná jeskyně 0.3 km Wellness/lázně 0.3 km Župan

Pokoje

Všechny apartmá jsou vybaveny prostornou koupelnou, zařízenou kuchyňskou linkou včetně varné desky, trouby a lednice, minibarem, smart TV s webovým prohlížečem a vestavěnou Wi-Fi, gramofonem, USB, MP3 přehrávačem, rádiem, budíkem, telefonem a mnohým dalším.

Studio (minimálně 40 m2)

Apartmán Standard  (minimálně 50 m2) 

Apartmán Superior   (minimálně 52 m2)

Apartmán de Luxe     (minimálně 72 m2)

Téměř všechny apartmá jsou vybaveny balkóny.    

Součástí jednoho apartmá kategorie superior je také terasa.

Jedno apartmá je zařízeno jako bezbariérové.

Apartmá v nejvyšším podlaží jsou vybaveny klimatizací.

Přistýlka možná.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Události

Prodloužený wellness pobyt v hotelu Löwenstein

-           3x ubytování, polopenze

-           1x klasická masáž obličeje, krku a dekoltu

-           1x perličková koupel s přísadou

-           1x smyslová masáž částečná se zábalem

Bonus

-           Neomezený vstup do Wellness centra Konstantin (volný vstup do bazénu, vířivek, Kneippových chodníčků, saun a parní lázně).

 

Sezóna –                             4.600- Kč

Mimosezóna –                 4.300,- Kč

 

Týdenní wellness pobyt v hotelu Löwenstein

-           7x ubytování, polopenze

-           1x klasická masáž částečná

-           1x klasická masáž obličeje, krku a dekoltu

-           1x perličková koupel s přísadou

-           1x smyslová masáž částečná se zábalem

-           1x Nordic walking – lekce 60 minut

Bonus

-           Neomezený vstup do Wellness centra Konstantin (volný vstup do bazénu, vířivek, Kneippových chodníčků, saun a parní lázně).

-           Vycházka s průvodcem do atraktivního okolí Konstantinových Lázních, hudební večer, odborná zdravotnická přednáška

-           Wellness terapie ve wellness centru od pondělí do čtvrtka s 20% slevou

 

 

Sezóna –                             10.150- Kč

Mimosezóna –                8.700,- Kč

Stravování

V hotelu jsou podávány snídaně, na obědy a večeře hosté docházejí do hotelu Prusík, vzdáleného 400m.

Extra

Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v Lázeňském domě Prusík. Navštivte naše nové Wellness centrum Konstantin. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky. Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury pohladí vaše tělo i duši. Navštivte nově otevřené fitness centrum. Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem. Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás. Hůlky si můžete vypůjčit nebo zakoupit, v hotelové recepci. Zajímavá místa v okolí Konstantinových Lázní jsou cílem mnoha cyklostezek. Na doporučených trasách výletů projedete například okolo zámku v Manětíně („perla českého baroka“), kláštera v Teplé s druhou největší klášterní knihovnou v Čechách, kláštera v Kladrubech. Zastavit se můžete ve státní přírodní rezervaci Kladské rašeliny, chráněném nalezišti kapradiny „Pod Šipínem“ nebo na ochutnávce minerální vody v Mariánských Lázních. Půjčovnu horských kol naleznete v lázeňském hotelu Jirásek. Pétangue je nenáročná hra, pocházející z Francie. Hraje se s různým počtem kovových koulí, které hráč hází tak, aby se trefil co nejblíže cíli, tedy malé dřevěné kuličce. Výhodou Pétangue je, že nepotřebujete žádné speciální vybavení a hrát ji můžete v každém věku. Stačí pohodlný oděv a obuv. Hrací koule půjčujeme na recepci hotelu Jirásek. Hraje se venku, na čerstvém vzduchu. Od května pořádáme pravidelné turnaje na hřišti za hotelem Jirásek. Za sportem můžete vyjet i do nedalekých Bezdružic. Zprostředkujeme vám zajištění prostor ke sportovnímu vyžití, které nabízí areál ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice, vzdálených cca 2 km od Konstantinových Lázní. Areál je tvořen: tělocvičnou 39×19 m, která je spojena s budovou školy vestibulem. Squashovou halou, která je součástí hlavní budovy školy, víceúčelovým venkovním hřištěm 40×20 m s umělým povrchem (polytan) a atletickou dráhou s umělým povrchem (170 m), vše s umělým osvětlením.

Jak se k nám dostat?

Příjezd autem:

Ze směru Norimberk/Amberg po dálnici A6/E50 jeďte přes hraniční přechod Waidhaus/Rozvadov – dále po dálnici D5 směr Plzeň – výjezd č. 119 – silnice č. 605 směr Stříbro – ve Stříbře čtvrtým výjezdem kruhového objezdu – dále po silnici č. 230 směr Cheb, po 5 km odbočte doprava směr Konstantinovy Lázně, pod dalších 12 km dorazíte do Konstantinových Lázní.

Ze směru Praha – dálnice D5 Praha – Plzeň, sjezd z dálnice výjezd č. 67 – dle do centra města, z centra Plzně směr Karlovy Vary E49, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5 km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně. Projedete Pláň, Ostrov u Bezdružic, Novou Ves. V Nové Vsi je odbočka doleva 1 km Konstantinovy Lázně.

Příjezd autobusem:

Praha – Plzeň – Stříbro (přestup) – Konstantinovy Lázně

Příjezd vlakem:

Praha – Plzeň hlavní nádraží – Bezdružice, předposlední stanice jsou Konstantinovy Lázně.

Cheb – Pňovany (přestup) – Konstantinovy Lázně

GPS: N 49°53´1,47´´, E12°58´36,4´´