Filtry

Horská chata Lesanka

Chata Okamžitá rezervace
149, obec Mariánská , 36301 Jáchymov Ukázat na mapě
?

Horská chata Lesanka se nachází v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská v nadmořské výšce 890 m n. m. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak sportovně-rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec.

Chata Lesanka nabízí výtečné podmínky nejen pro individuální rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých kurzů a školení, kdy je hostům k dispozici veškerá prezentační technika. Přírodní předpoklady a dlouholeté zkušenosti zaručují také perfektní prostředí pro školy v přírodě, lyžařské výcviky a rekondiční pobyty pro děti i dospělé. V útulném zázemí chaty zajišťujeme též svatební hostiny a další oslavy.

Krušné hory jsou rájem pro provozování zimních i letních sportů. V zimě můžete využít bohaté nabídky lyžařských areálů nebo vyrazit na udržované běžecké tratě. V létě jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, především pro horská a trekkingová kola, a také pro pěší výlety, případně nordic walking.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Zahrada Billiard Šipky Stolní hry Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.05 km Dětské hřiště Restaurace Bazén - venkovní Sauna

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace Lesanka Vám nabízí: posezení ve stylovém prostředí, oddělený prostor pro nekuřáky, klasický minutkový jídelní lístek a v sezoně každý den výběr ze dvou druhů obědů a večeří klasické české kuchyně. Otevřeno pro Vás máme v letní i zimní sezoně každý den od 12 do 22 hodin. Mimo hlavní sezonu je aktuální otevírací doba v restauraci 12 - 20 hodin.