Filtry

Hrázděný statek Mýtinka

Ostatní Okamžitá rezervace
Mýtinka 1, 35002 Vojtanov Ukázat na mapě
4,0
Hrázděný statek je vzdálen 2km od Františkových lázní směrem na Aš.V těsné blízkosti Hradu Seebeg.Golf Hazlov 2km. Aquaforum -svět relaxace a vody,Fitness centrum 5km, Solná jeskyně 3km. Motýlí farma je vdálená 5,5km.Přírodní rezervace SOOS 8,7km. Hrad Vildštejn 7km. Komorní Hůrka 7,2km. Chebský hrad 11km. Ubytovací kapacita je 10 lůžek.Ve statku se nachází 2,4 nebo až 6 lůžlové apartmány. Standardním vybavení pokoje je kvalitní postel pro Váš ničím nerušený spánek. K dispozici Vám je sociální zařízení ,společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize. V objektu se nachází prolézačky se skluzavkou, velká trampolína s ochranou sítí,venkovní bazén,gril,nohejbalové hřiště,stolní tenis,ohniště

Okolí

Františkovy lázně Františkovy Lázně patří ke světoznámým lázeňským městům. Spolu s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří známý “Západočeský lázeňský trojúhelník“. Ve Františkových Lázních se léčí cévní a srdeční onemocnění, pohybová onemocnění a ženské choroby. Město leží v nadmořské výšce 450 metrů a nachází se zde 22 studených minerálních pramenů, zásoba slatiny a plynový pramen kysličníku uhličitého. Krásné okolí je ideální pro výlety na kole a pěší tůry. K procházce či odpočinku se nabízí řada lázeňských parků. Hosté mohou navštívit Aquaforum -svět vody a relaxace, zahrát si tenis či minigolf nebo se projet mikrovláčkem k minizoo u rybníku Amerika. V okolí Františkových Lázní se nachází také mnoho zajímavých výletních cílů - hrad Seeberg, Motýlí farma, Přírodní rezervace SOOS, hrad Vildštejn nebo Chebský hrad

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Informační služba Konferenční/společenská místnost TV Zahrada Zdravotní středisko 2.5 km Billiard Golf 1.5 km Lyžařský vlek 11 km Minigolf Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 2.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka Dětské hřiště Diskotéka 3.2 km Divadlo 3.6 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 3.4 km Rybolov Bar 3.2 km Cukrárna 3.3 km Kavárna 3.3 km Pizzerie 1 km Restaurace 0.05 km Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Fitness 2 km Kadeřnictví/salón krásy 3 km Masáže 3 km

Pokoje

Ve 2 lůžkových apartmánech se nachází společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize ,WC se sprchovým koutem. Ve 4 až 6 lůžkovém apartmánu se nachází koupelna s WC,kuchyňka s obývací místností krbem a TV. V 1. patře apartmánu je samostatný pokojíček pro dítě a ložnice. V 2.patře je samostatný pokoj pro 2 osoby s TV. Internetové připojení zdarma. Kuchyně je kompletně vybavena: lednice ,mikrovlnná trouba,elektrická trouba,rychlovarná konvice,kuchyňké nádobí.

Recenze

Skvělý odpočinek nedaleko Františkových Lázní Jednou noc jsme strávili na tomto krásném místě. Máme dvě rustikálně vybavené pokoje s koupelnou a společnou kuchyní s jídelnou a krbem. Celé okolí je hezké a klidné a máte pocit, jako na svátek prarodičů. Na dvoře se nachází stolní tenis, trampolína, půjčovna kol a další vybavení pro sport nebo zábavu. Majitel je přátelský a ochromený - přišel v dešti a připravil vířivku. Za grangem je otevřený krb - mohli bychom tam udělat vlci. Naše děti si užívaly dvě kočky. Dokončili jsme svůj pobyt s kvalitními snídaněmi připravenými majitelem. Jediná negativní věc byla, že jsme sdíleli budovu se dvěma dalšími muži, kteří hlasitě mluvili až do půlnoci a nemohli jsme spát. Také nemohu hodnotit čistotu, protože to bylo ovlivněno ostatními lidmi, kteří tam zůstali.
VeraSK33 04.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

V těsné blízkosti nově otevřená restaurace,nebo možnost vlastního vaření.

Extra

Nabízíme možnost půjčení nebo uschování kol.Celoroční aktivity Jízda na lyžích,běžkách,čtyřkolkách.Procházky v krásné přírodě nedaleko Hradů.Grilování,jízda na kole, čtyřkolce,bruslích,golf,koupání,skákání na trampolíně,houbaření atd.

Jak se k nám dostat?

Statek je autem vzdálen 2km od Fr. lázní. Autobusová zastávka je 80 metrů,a vlakové nádraží necelé 2 km.