Filtry

Ubytovna Oáza

Hostel Okamžitá rezervace
Moravní 959, 76502 Otrokovice Ukázat na mapě

Ubytování je určeno méně náročným klientům, velké skupiny mohou čerpat další cenová zvýhodnění. Celá budove prošla v r.2010 kompletní rekonstrukcí. Hostům poslouží 58 nových dvoulůžkových pokojů a 14 nových čtyřlůžkových pokojů a dva apartmány, každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a WC. Na každém patře je k dispozici kuchyňka. Pokoje je možné dle přání hosta doplnit TV a ledničkou.


Okolí

Ubytovna Oáza je vzdálená od autobusového nádraží cca 400m a z vlakového nádraží pouhé 7 zastávky městské hromadné dopravy. Deset minut chůze se nachází severně od ubytovny přírodní koupaliště Bahňák. Nedaleko vzdálená města Zlín, Uherské Hradiště a Kroměříž pak nabízejí možnost řady kulturních zážitků. Milovníci přírody jistě neopomenou navštívit přírodní památky jako Hostýnské vrchy, Chřiby či zoologickou zahradu v Lešné.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Pokojová služba Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Výtah Zahrada Bowling 0.3 km Minigolf 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Jízda na koni Rybolov Vlaková zastávka 1 km Pivnice 0.1 km Restaurace 0.3 km Bazén - venkovní 0.5 km

Pokoje

Každý pokoj je vybaven je vybaven nábytkem: postele, skříně, stůl, židle, noční stolky, lampičky nad postelí. Vlastní koupelna a WC.

Recenze

Špatná zkušenost Je to ubytovna, nelze tedy čekat zázraky + nonstop recepce, wifi na pokoji, parkoviště zdarma, teplá voda, čistá koupelna - obrovské vedro i při vypnutém topení, jedna postel křivá, i po nahlášení příjezdu s miminkem jsme dostali ten nejmenší pokoj, kde jsme se sotva vešli s cestovní postýlkou -- noční výpadek proudu v našem pokoji (i jiné pokoje + nefunkční výtah), noční stěhování do nového pokoje až po mém nápadu (3:00), personál nebyl schopen adekvátně reagovat v rámci hodin!! vše jsem si zařídil sám --- uchycení reklamní plachty na vnějším plášti budovy, mohli jsme si vybrat zda "spát" při neskutečném vedru nebo si otevřít okno a nespat kvůli neustále bouchající plachtě a stěnu budovy
Filip Z 02.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

Nehlídané parkoviště u objektu, poplatek 40,-/noc. Ubytovna neposkytuje stravování. Je možnost tzv.snídaňových balíčků. Obsah a cenu balíčku si host dohodne v recepci.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 2000 m Letiště: 15000 m