Filtry

Hotel Dagmar

Hotel Na poptávku
Palackého 766, 36251 Jáchymov Ukázat na mapě

Pro hosty je připraveno za poplatek malé wellness se saunou, parní lázní, hydromasážní vanou a odpočinkovou zónou. Příjemné posezení nabízí sluneční terasy. Pension disponuje omezenou kapacitou parkovacích míst za úplatu a bezplatnou úschovnou jízdních kol. Bezplatné připojení k internetu.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou v ostatních lázeňských zařízeních.


Okolí

Lázeňské město Jáchymov ležící v hlubokém údolí Krušných hor se proslavilo bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran), ražbou tolarů a především jako první radonové lázně světa, které k léčbě využívají unikátní přírodní léčivý zdroj - radonovou vodu. Město svým návštěvníkům nabízí nejen jedinečné lázeňské procedury, ale také pestré společenské a sportovní vyžití. Okolí města láká v létě k turistice a cykloturistice a v zimě k lyžování (ski areál Náprava - Jáchymov, Boží Dar, Klínovec). 


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Pokojová služba Postýlka Praní prádla TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Lyžařský vlek 3 km Minigolf 0.3 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 0.25 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Kino 0.15 km Turistické trasy v okolí Bar 0.15 km Kavárna 0.15 km Restaurace Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.15 km Koupele 0.15 km Masáže 0.15 km Perličková vana 0.15 km Sauna Solná jeskyně 0.2 km Wellness/lázně

Pokoje

Penzion Dagmar disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů se 64 lůžky. 7 pokojů je v kategorii Studio s kuchyňkou s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a SAT-TV.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování probíhá v restauraci penzionu nebo v restauraci Komplexu Curie.