Filtry

Spa Complex Curie

Hotel Na poptávku
Agricolovo náměstí 1036, 36251 Jáchymov Ukázat na mapě
?

Hostům je k dispozici kavárna, denní bar, salonky, knihovna, kulečník, internetový koutek. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa. Hosté mohou využít parkoviště s obsluhou (za poplatek), směnárnu, kadeřnictví, kosmetiku, predikúru. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Lyžařský vlek 3 km Minigolf 0.15 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 0.15 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.05 km Turistické trasy v okolí Bar Kavárna Restaurace Snack bar Bazén - vnitřní 0.1 km Fitness 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy Koupele Masáže Sauna 0.1 km Solná jeskyně 0.1 km

Pokoje

Ubytovací kapacita: 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové

Kat. I.A: koupelna se sprchou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon a zabudovaný trezor.

Suite: dvě menší místnosti  (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, sprcha, WC, SAT-TV, lednička, radiobudík, telefon.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Snídaně, obědy a večeře se podávají v prostorné restauraci bufetovou formou.