Filtry

Novopacká Bouda

Chata Na poptávku
Špindlerův Mlýn 222, 54351 Špindlerův Mlýn Ukázat na mapě

Na Novopacké boudě nabízíme ubytování v 10 pokojích s kapacitou 47 lůžek, od dvoulůžkových až po osmilůžkové. 

Pokoje jsou situovány většinou jižním směrem s překrásným výhledem do okolí. Přijeďte si k nám užít krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě.

Parkování u objektu, v zimě vás dovezeme.

Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.


Okolí

Novopacká bouda má svým hostům co nabídnout po celý rok.

V zimním období je díky své nadmořské výšce Novopacká bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty.

Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek "Davidovky" je 1.200m dlouhý.

Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu.

V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších. 

Spoustu zábavy najdete i v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Novopacké boudy vzdálen 6km pěší chůzí a 10km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba TV Zahrada Lyžařský vlek Minigolf 6 km Střelnice 10 km Tělocvična/sportovní hala 8 km Tenisový kurt - vnitřní 8 km Úschovna lyží Kino 8 km Noční klub 8 km Bar Bazén - vnitřní 8 km Kadeřnictví/salón krásy 8 km Sauna

Pokoje

Pokoje jsou pouze s umyvadlem, WC a sprchy jsou společné vždy na patře. 

Možnost zapůjčení dětské postýlky, chatu pokrývá WiFi signál. Na každém pokoji je možnost samoregulace teploty. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Jídelna se nachazí v časti chaty, která v roce 2010 prošla radikální přestavbou přístavby. Prostor slouží jako jídelna, společenská místnost i jako herna pro děti. 

Večer je poté možné zde příjemně posedět u našeho malého baru.