Filtry

Penzion Růža

Pension Na poptávku
U Šťávnice 256, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě

Penzion Růža * * * poskytuje útulné ubytování v centru Luhačovic, a to ve třech trojlůžkových pokojích a ve třech dvoulůžkových pokojích.  V přízemí penzionu se nachází dvoulůžkový pokoj, který je mírně přizpůsoben pro tělesně postižené osoby (není však vhodný přímo pro vozíčkáře). Možnost úschovy jízdních kol nebo kočárku v uzamčené místnosti.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Praní prádla TV Bowling 3 km Minigolf 1.5 km Stolní tenis 3.5 km Střelnice 0 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 0 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.02 km Diskotéka 0.02 km Divadlo 0.4 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.2 km Kino 0.02 km Noční klub 0.02 km Přírodní koupání 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Bar 0.03 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.05 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.02 km Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.03 km Koupele 0.5 km Masáže Sauna 0.03 km Solárium 0.15 km Wellness/lázně 0.03 km Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Střešní terasa Golf 26.2 km Squash/ricochet 14 km Tělocvična/sportovní hala 0 km Tenisový kurt - vnitřní 13.5 km Letiště 0 km Park 0 km

Pokoje

Každý pokoj má své sociální zařízení a televizi. K dispozici je také varná konvice, hrníčky, skleničky, talířky a příbor. Dále je v penzionu společná lednice a mikrovlnná trouba. Při delších pobytech možnost praní prádla nebo zapůjčení žehličky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Stravování je možné v okolních restauracích. Nelze přikoupit snídaně, host může posnídat na pokoji dle vlastní chuti. Na penzionu není k dispozici kuchyňka, pouze lednice a mikrovlnná trouba. Varná konvice je přímo na pokoji i se základním nádobím.

Jak se k nám dostat?

Vlakové a autobusové nádraží vzdálené 5 minut klidnou chůzí po rovině. Pro hosty, kteří přijedou autem, je zde soukromé parkoviště za penzionem (omezený počet míst - tel. domluva předem).