Filtry

Penzion Podzámčí

Pension Na poptávku
Družstevní 79, 67128 Jaroslavice Ukázat na mapě
?
Penzion Podzámčí nabízí osm dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a zapůjčení dětských postýlek z d a r m a, restauraci, vinárnu, půjčovnu kol, nově budujeme i bowlingové dráhy.

Všechny pokoje jsou NOVĚ vybaveny. Nabízí vlastní sociální zařízení, velkou televizi, dvoulůžka v patře s výhledem na nebe, ktekterým vedou mlynářské schody.

Ubytování je tak velice stylové a příjemné a nabízí cenu od 350 noc/os. (čtyřlůžkový pokoj).

Náš penzion naleznete cca 15min jízdy na východ od města Znojma. A můžete se u nás uvytovat také pokud ubytovací kapacity Znojma nestačí jako například v době konání Znojmeského historického vinobraní.

Obce Jaroslavice má běžnou občanskou vybavenost, která odpovídá její velikosti a přesto nabízí příjemnou intimitu i vyžití. Je známa především díky dlouhé tradici rybníkářství, a proto si i Vy můžete v okolí ubytování zarybařit.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla TV místnost Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 24 km Bowling Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Aquapark 47 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Lov Přírodní koupání 1.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 24 km Bar Pivnice Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 12 km Fitness 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Wellness/lázně 19 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.