Filtry

Hotel Krakonoš Benecko

Hotel Na poptávku
č.p. 59, Benecko, 51237 Benecko Ukázat na mapě
?

Horský hotel Krakonoš je hotelem s restaurací a celoročním provozem. Najdete nás přímo ve skiareálu Benecko. Nabízíme různě velké pokoje ve dvou kategoriích - s vlastním sociálním zařízením nebo pouze s umyvadlem a sociálním zařízením na chodbě.


Okolí

Benecko je nejvýše položená a nejkrásnější obec v samém srdci Krkonoš, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n.m.), s největším množstvím slunečních dnů v roce a nejdelším slunečním svitem. Vždyť slunce tu v létě zapadá po deváté hodině! Benecko je rájem lyžařů, cyklistů a turistů, balzám na vaše unavené tělo a duši, zdroj vaší energie, klidu a pohody.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 7.9 km Postýlka Směnárna Taxi Terasa Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 8.3 km Lyžařský vlek 0 km Restaurace Bazén - venkovní

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

.

Stravování

Ubytování se snídaní, možnost objednat obědy a večeře, hotová jídla, minutková jídla, staročeská kuchyně