Filtry

Hotel Šedý Vlk

Hotel Na poptávku
Harrachov 151, 51246 Harrachov Ukázat na mapě

Hotel Šedý Vlk nabízí ubytování pro jednotlivce, firemní akce a skupiny. Restaurace hotelu Šedý vlk nabízí snídaně formou švédských stolů, za příplatek pak polopenzi, plnou penzi. Při špatném počasí nebo po dnu plném sportu můžete relaxovat v našem bazénu.

Hotel Šedý vlk má u restaurace venkovní terasu, která sousedí s dětským hřišťátkem a pískovištěm. V hotelu je vybavený dětský koutek. Při ubytování se stravou servírujeme polévku, dále máte vždy den předem na výběr ze 4 různých jídel a salátový bufet dle vlastního výběru. Nabízíme také dětské porce za sníženou cenu. Další možnost je ubytování bez stravy a stravování podle vlastního výběru jídla i času.

Přímo v hotelu Šedý vlk najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, billiard, saunu, krytý bazén a nově vybudované solárium Ergoline Classic 500. V hotelu je možnost využít možnosti zahrát si ping-pong, pobavit se s rodinou nebo přáteli hrou billiardu a kulečníku nebo navštívit náš příjemný hotelový bar.

V hotelu je WiFi a to ve společenské části hotelu.


Okolí

Harrachov se nachází v západních Krkonoších na rozhraní Jizerských hor a údolí řeky Mumlavy, pod Čertovou horou a patří mezi naše významná horská letoviska. Území města Harrachov sousedí s Polskem, se kterým je přímo spojen silniční komunikací. Od roku 1989 se zde velmi rozvinul turistický ruch, Harrachov od té doby vzkvétá a neustále rozšiřuje možnosti pro aktivní trávení volného času. Najdete zde mnoho příležitostí k odpočinku, sportu a relaxaci.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Informační služba Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.02 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Sekretářské služby Střešní terasa Taxi Terasa TV TV místnost Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Bowling 1.5 km Golf 4.5 km Lyžařský vlek 0.05 km Minigolf 0.8 km Půjčovna kol 0.1 km Půjčovna lyží 0.1 km Půjčovna sportovního vybavení 0.1 km Squash/ricochet 1.5 km Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.6 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.07 km Houbaření Kasíno 0.07 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.5 km Bar Cukrárna 0 km Kavárna Pivnice Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní Kadeřnictví/salón krásy 0.8 km Masáže Sauna Solárium Wellness/lázně 0.7 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a některé pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na okolí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

Hotel Šedý Vlk je zapojený do systému Harrachov Card - čerpání slev v Harrachově a okolí.

Stravování

Hotel Šedý vlk je známý svojí výtečnou českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí klasické formy stravování pro hotelové hosty.

Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře si pak hosté vybírají den předem z nabídky čtyř jídel.

Každé takové jídlo obsahuje předkrm nebo polévkuhlavní chod a navíc saláty a zákusky formou bufetu.