Filtry

Hotel Maruška

Hotel Na poptávku
Janov nad Nisou-Hrabětice 105, 46811 Janov nad Nisou Ukázat na mapě
Rodinný hotel Maruška se nachází ve středisku Severák v Jizerských horách. V zimních měsících je zde vyžití zimních sportů, v letních pěší turistiky nebo jízdních kol. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Na každém pokoji je televize se satelitním příjmem. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Gurmánské zážitky Vám připravuje šéfkuchař Jaroslav Puchýř. Svými mezinárodními zkušenostmi a dlouholetou praxí Vás nezklame. V areálu je velká travnatá plocha vhodná pro nejrůznější sportovní vyžití. Lyžárna s přímým nástupem na sjezdovku, je vybavena vyhříváním lyžařských a snowboardových bot. V letních měsících slouží jako úschovna jízdních kol.

Okolí

V zimních měsících je zde vyžití zimních sportů, v letních pěší turistiky nebo jízdních kol.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště TV Zahrada Zdravotní středisko 0.1 km Golf 0.2 km Lyžařský vlek 0.15 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna lyží 0.2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Houbaření Přírodní koupání Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Restaurace Bazén - venkovní

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Na každém pokoji je televize se satelitním příjmem. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Restaurace prošla velkou rekonstrukcí, její kapacita je 60 míst. Jsou zde snídaně, obědy, večeře a vše probíhá formou bufetu. Gurmánské zážitky Vám připravuje šéfkuchař Jaroslav Puchýř. Svými mezinárodními zkušenostmi a dlouholetou praxí Vás nezklame. Můžete využít nové vinotéky, která slouží i jako degustační místnost. Bar s krbem a tanečním parketem Vás zahřeje nejen v zimním období.

Jak se k nám dostat?

Parkování je možné přímo u hotelu.