Filtry

Apartmány Karasín

Apartmán Na poptávku
Karasín 18, 59301 Bystřice nad Pernštejnem Ukázat na mapě
?
Apartmány se nachází v malé vesnici na Vysočině v krásné přírodě. Zařízení pojme 14 lidí. Pokoje jsou plně vybavené, mají vlastní ložnici, záchod, sprchový kout a plně vybavenou kuchyň. Je možné objednat masáže. V okolí se dají objednat projížďky na koních, paintball, bowling, tennis,...

Okolí

Areál obklopuje úžasná příroda s bohatou historií, hrady, zříceninami, vodními nádržemi. Skvělé místo pro relaxaci. Asi 6km od budovy se nachází město Bystřice nad Pernštejnem, které poskytuje dostatek příležitostí i k aktivnímu odpočinku.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Lyžařský vlek 0.4 km Dětské hřiště 0.4 km Diskotéka 6 km Houbaření Jízda na koni Masáže Kuchyň TV Zahrada Bowling 9.7 km Golf 7.7 km Horolezectví 0.57 km Půjčovna kol Tenisový kurt - vnitřní 5.8 km Aquapark 17.8 km Autobusová zastávka 0.24 km Cyklotrasy v okolí Letiště 68.3 km Přírodní koupání 0.35 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 7.8 km Bar 6 km Kavárna 5.8 km Pivnice 6.6 km Pizzerie 6 km Restaurace 8 km Bazén - venkovní 17 km Bazén - vnitřní 5.9 km Fitness 12.2 km Sauna 12.2 km Wellness/lázně 12.2 km

Pokoje

Velké apartmány (2):
Apartmán pojme 4 lidi + 2 přistýlka. Má plně vybavenou kuchyň. Ložnice je oddělená od zbytku prostor. Koupelna se sprchovým koutem a WC je pro apartmán soukromá. K dalšímu vybavení patří například plasmová televize se satelitním přijímačem. Některé pokoje mají i krb. Pro ostatní je zde společný krb.

Malé apartmány (2):
Apartmán pojme 2 lidi. Má plně vybavenou kuchyň. Ložnice je připojená ke zbytku prostor. Koupelna se sprchovým koutem a WC je pro apartmán soukromá. K dalšímu vybavení patří například plasmová televize se satelitním přijímačem. Některé pokoje mají i krb. Pro ostatní je zde společný krb.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

Nejlepší volbou je automobil (možnost parkování v objektu). Do vesnice zajíždí autobus.