Filtry

Bouda Jana

Hotel Na poptávku
Velká Úpa 31, 54221 Pec pod Sněžkou Ukázat na mapě

Hotel Bouda Jana leží v krásném a klidném prostředí Krkonoš 920 m. n. m. 

Pokoje jsou umístěny v prvním a druhém patře hotelu, přístupné samostatným vchodem. 

Celkový počet lůžek je 33. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidné a pohodové ubytování. Právě toto místo by měli preferovat lidé, kteří mají rádi klid a perfektní zázemí pro své ubytování. Takové podmínky ubytování budete jen těžko hledat ve Velké Úpě.

Ubytování v našem hotelu plně vyhovuje nárokům na dovolenou na horách v létě i v zimě. 

V letním období je možné parkovat před hotelem, v zimě transport zajišťujeme my. Hosté mohou využít lanovou dráhu, a nebo vystoupat pěšky přímou cestou k hotelu. 


Okolí

Okolí láká krásnou přírodou k pěší turistice, výstupem na nejvyšší horu Krkonoš Sněžku ( od nás vzdálenost 8 km ) a k projížďce na horských kolech. V zimě je možnost využít běžeckých tratí a pro sjezdaře je v okolí několik vleků. U nás si můžete zapůjčit lehké, duralové sáňky. 

Pokud Vás hory omrzí, můžete podniknout výlety do krásné scenérie Adršpachských skal, do ZOO ve Dvoře Králové, která je vyhlášena africkým safari. Tento výlet uvítají hlavně děti. Navštívit můžete město Trutnov, které se může pochlubit historickým náměstím s drakem na radnici, kašnou s Krakonošem, krásným parkem, památníky, spoustou restaurací a hospůdek, atd... Dále pak zámek Kuks, zámek v Náchodě a v Novém Městě nad Metují. 

V horkém létě se můžete vykoupat v přírodním koupališti v Dolcích u Trutnova,nebo na koupališti přímo v Trutnově. Rádi poradíme. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Venkovní gril Zahrada Stolní tenis Autobusová zastávka 1.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Restaurace Fitness Masáže Sauna

Pokoje

Všechny pokoje jsou prostorné vybaveny koupelnou se sprchou a WC, na pokojích je psací stůl, noční stolek, skříň a wifi internet. Apartmány mají dvě oddělené ložnice. Ubytování hotelového typu také zahrnuje ručníky a osušky a každodenní úklid.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Restaurace s celodenním provozem nabízí speciality české kuchyně, zmrzlinové poháry s vlastní vyrobenou zmrzlinou různých chutí, domácí borůvkové koláče, dobré pivečko, kávičku a mnoho dalších dobrot. Pořádáme i svatební hostiny.

Extra

Strávíte-li u nás pouze jednu noc, účtujeme poplatek 100Kč k ceně ubytování.